Výpredaj flyDubai – letenky už od 235€!

Maldivy , žena na móle

Ak už teraz uvažujete o najbližšej dovolenke niekde v exotike, mali by ste zbystriť pozornosť. Spoločnosť flyDubai dnes vydala zaujímajú akciu, kedy sa môžete dostať do viacerých atraktívnych destinácii za skvelé ceny – tak ako je to už pri akciách tejto spoločnosti zvykom.

Maldivy od 347€, Srí Lanka od 324€, Bangkok od 357€ a Omán od 235€!

Obrovskou výhodou týchto leteniek bude pre mnohých to, že sú dostupné termíny aj na LETO 2017. Ak teda nemáte inú možnosť ako dovolenkovať počas leta, v tomto prípade nezaplatíte za letenky viac, ako keby ste leteli mimo letnej sezóny. Všeobecne sú lety dostupné od marca do októbra.

Všetky lety sú s prestupom v Dubaji. Niekde sú prestupy dlhšie, niekde kratšie, no vždy je to Dubaj. Pri niektorých destináciach potom občas pribudne aj technický stop v jednej z blízkych krajín.

Zobrať si so sebou okrem príručnej batožiny môžete aj podpalubnú. Pri Maldivách a Ománe do 20kg, pri Srí Lanke a Thajsku do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Muscat
od 235€
marec – október 2017
Praha
Maldivy
od 347€
marec – október 2017
Praha
Colombo
od 324€
apríl – október 2017
Bratislava
Bangkok
od 357€
marec – september 2017

Ubytovanie

Ázijské krajiny vo všeobecnosti patria k tým lacnejším čo sa ubytovania týka. Vo všetkých by ste nemali mať problém vybrať si kvalitnú lacnú možnosť ubytovania.

Určite si prejdite ponuky na stránkach HotelsCombined.com pre klasické zariadenia a hlavne Airbnb.com, kde ponúkajú izby a byty miestni pričom ceny sú tu v mnohých prípadoch o dosť nižšie ako pri hoteloch.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Muscat

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno