Výhodné letenky do Bostonu za 309€

Boston skyline
By: Robert Lowe - CC BY 2.0

Ceny letov do Ameriky sa až nebezpečne rýchlo začínajú približovať magickej hranici 300€ za spiatočný let! Dnes tu máme ponuku spoločností Austrian Airlines, Air Canada a United Airlines, ktorí vás do Bostonu dopravia už od 309€! 

Dostupné termíny nájdete počas mesiacov október a november 2016. Ak však máte o letenky seriózny záujem, odporúčame s rezerváciou nečakať príliš dlho, keďže odletové termíny do Bostonu za najnižšiu cenu sú aktuálne dostupné iba 3. 

Letenky sú s dvoma prestupmi – na ceste tam vo Viedni a Toronte, na ceste späť vo Viedni a Washingtone. Zástavka v Toronte je jediná dlhšia, umožňujúca prípadnú návštevu Kanady. Na trase Košice – Viedeň vás odvezie Austrian Airlines, na ceste do Bostonu poletíte s Air Canada a späť, z Bostonu do Viedne vás odvezie United Airlines. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú a 1 podpalubnú batožinu do 23 kg. 

Kalendár termínov

Košice - Boston od 309€

Ubytovanie

S ubytovaním je to veľmi podobné ako s letenkami – dajú sa nájsť zaujímavé ponuky, ale treba vedieť, kde hľadať. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – jeden z najväčších predajcov ubytovania vôbec. Obrovská ponuka zariadení, časté zľavy, pri mnohých hoteloch platba na mieste a storno zdarma. Stačí si tam tie ponuky prejsť a celkom určite niečo nájdete

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Boston

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno