Vydajte sa na výlet do Osla s letenkami už za 11€!

Oslo pri západe Slnka

Na Pelikan-e sa poslednou dobou objavujú vskutku výborné ceny leteniek.

Včera sme vám písali o lacných letoch do Štokholmu za 11€, pričom cena aj u samotnej aerolinky bola vyššia. Dnes tu pre vás máme podobný prípad pri letoch WizzAir-u. Na letisko Oslo Torp si môžete z Katovíc zaletieť za rovnakú sumu ako do Štokholmu – za 11€ za let tam aj naspäť dohromady!

Za najnižšiu čiastku je dostupných iba niekoľko termínov na apríl 2018 – napríklad 21-25.4.2018, 20-25.4.2018, 13-17.4.2018 či 13-20.4.2018.

Odporúčame opäť rezervovať čím skôr – letenky za najnižšie čiastky sa môžu pokojne rozpredať do pár hodín. Ak vám nejaký termín nepôjde, treba dať refresh a buď skúsiť znova alebo vyskúšať iný. Niekedy to pri Pelikan-e hádže aj že letenky už dostupné nie sú, no keď to skúsite o pár minút tak sa dajú kúpiť.

Upozorňujeme, že letisko Sandefjord Airport, Torp sa nachádza ešte dobrý kúsok od Osla – ako vlastne všetky letiská okolo Osla. Lístok na autobus z letiska do Osla a naspäť vás bude stáť viac ako samotná letenka.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm a hmotnosťou do 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Oslo Torp
11€
apríl 2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – Oslo nie je zrovna najvýhodnejšie, čo sa týka cien ubytovania. Pri tejto ponuke zaplatíte za 4 noci 220€ – 110€/osoba, 27,5€/osoba/noc. Inde by to bola nadpriemerná cena za ubytovanie, v Osle je to úplne TOP suma za ubytovanie v centre mesta.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Vydajte sa na výlet do Osla s letenkami už za 11€!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?