VIETNAM: Ho Chi Minh City s Etihad Airways za 459€

By: Jorge Cancela - CC BY 2.0

Vietnam patrí k tým stále populárnejším turistickým destináciam Ázie. S najnovšou ponukou leteckej spoločnosti Etihad Airways sem máte možnosť letieť už od 459€ za spiatočný let.

Etihad pritom patrí k absolútnej špičke medzi leteckými spoločnosťami. V poslednom rebríčku sa umiestnili na 6.mieste spomedzi všetkých aeroliniek sveta. 

To, že sa letí s TOP leteckou spoločnosťou však nie je jediná výhoda tejto ponuky. Dostupné sú termíny od septembra 2016 do mája 2017 – čiže aj počas obdobia kedy je vo Vietname pekné počasie. 

Lety sú s jedným prestupom v Abú Dhabí – pri lete tam väčšinou strávite na letisku okolo 12 hodín, pri ceste späť menej, niečo okolo hodiny. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu do 23kg.

Viedeň – Ho Chi Minh City za 459€

Zobraziť kalendár termínov

Ubytovanie

Klasika, ako skoro všade v Ázií. Ak si nepotrpíte na komfort a luxus, za ubytovanie zaplatíte pokojne aj niekoľko €/noc.

Hľadajte ho predovšetkým na stránkach Booking.com, kde je ponuka asi najväčšia a taktiež tu nájdete často krát slušné zľavy + pri mnohých zariadeniach storno zdarma a platba až na mieste

Výhodou je, že sa dá často krát nájsť lacné ubytovanie(naviac aj v zľavách) v last minute termínoch, čo znamená, že ak sa rozhodnete ísť do Vietnamu „nadivoko“ s tým, že každý deň budete inde, nemal by byť problém(až na turisticky atraktívne obdobia a lokality, tam niekedy môže byť trošku problém).

Kompletnú ponuku ubytovania vo Vietname nájdete tu

letenky Viedeň - Ho Chi Minh City

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno