Z Viedne na Kubu už od 559€

By: Gem Webb - CC BY 2.0

Kubu sme tu už dlhšie nemali. Všeobecne, Kuba v posledných mesiacoch nepatrí k destináciam, do ktorých by letecké spoločnosti chceli lietať za akciové ceny. Preto je každá podobná ponuka leteniek viac ako príjemná.

Spomenuté letenky s cenovkou 559€ sú od leteckej spoločnosti Air Berlin a v prípade záujmu máte možnosť letieť v niekoľkých júnových termínoch. Lety smerujú priamo do najobľúbenejšieho kubánskeho letoviska Varadero. V cene letenky je podpalubná batožina s maximálnou hmotnosťou 23kg.

Odporúčame v prípade záujmu rezervovať čo najskôr, keďže síce odletov Viedeň->Varadero je viacero ale odlet Varadero ->Viedeň je len v jednom termíne(EDIT 16:18, už pridali aj ďalší). Letenky sa teda môžu vypredať pomerne rýchlo.


Letenky na Kubu(Varadero)

Odlet: Viedeň |  Termín: 5-19.jún 2016 | Cena: 559€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Máte rezervovanú letenku? Pokračovať môžete rezerváciou ubytovania. Odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – overený portál, ktorý dlhodobo ponúka obrovské množstvo ubytovacích zariadení po celom svete. Jednoduchá rezervácia, bežné storno zdarma či platba až na mieste

Airbnb – možnosťou je taktiež ubytovanie u miestnych hostiteľov cez portál Airbnb

letenky Varadero

Z Viedne na Kubu už od 559€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.