HIT!! Z Viedne na Aljašku od 406€!

By: Cecil Sanders - CC BY 2.0

Ak plánujete letieť na Aljašku, dnešok je tým správnym dňom, kedy by ste mali začať konať! Ceny už od 406€ za spiatočný let na Aljašku tu po vypršaní tejto akcie pravdepodobne veľmi dlho neuvidíme.

Za touto ponuku stoja 2 letecké spoločnosti – známy európsky dopravca British Airways a Alaska Airlines. 

Termínov je zatiaľ pomerne dosť – letenky nájdete v dátumoch od septembra 2016 až do apríla 2017.

Počas letu absolvujete 2 prestupy. Prvý v Londýne a druhý v štáte Washington v Seattli. Väčšinou ide o krátke prestupy okolo 2-4 hodín. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu a 1 podpalubnú batožinu do 23 kg

Rezervácia

Najlacnejšie letenky s cenovkou od 406€ nájdete cez vyhľadávač Momondo, ktorý pre vás prejde ceny leteniek na desiatkach webov, ktoré tieto letenky predávajú. 

Pred rezerváciou si však dajte pozor u koho rezervujete a radšej si najskôr prečítajte o daných spoločnostiach pár recenzií, prípadne rezervujte na weboch s ktorými ste už dávnejšie mali dobré skúsenosti. 

Z ponúkaných webov máme napríklad dobré ohlasy na Flugladen.

Ak by ste chceli rezervovať letenky cez najväčšieho slovenského predajcu leteniek – Pelikan.sk, dostupné sú pravdaže aj tu, cena však začína na 460€ za spiatočný web – máte však záruku férového jednania so slovenskou spoločnosťou.(Po prekliku na kalendár termínov sa nezľaknite ceny 529€, po tom čo si vyberiete termín a kliknete na „pokračovať“ naskočí spomenutá suma 460€)

Ubytovanie

V Anchorage hľadajte najlacnejšie ubytovanie celkom určite na stránkach Airbnb.com, kde sa máte možnosť ubytovať u miestnych obyvateľov. V hoteloch sa najlacnejšie možnosti ubytovania pohybujú okolo 30€/osoba/noc, avšak na Airbnb sa viete dostať aj na polovicu(napríklad tu). 

TIP: Zaregistruj sa cez náš link na Airbnb.com a získaš 15€ ako vstupný bonus! 

V iných častiach Aljašky si určite pozerajte obe populárne stránky – Booking.com pre hotely a Airbnb.com ako alternatíva

letenky Aljaška
letenky Anchorage

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?