Vianočná Keňa s letenkami za 295€

Varšava sa z posledné obdobie stala centrom lacného cestovania do sveta. Mali sme tu už lacný Maurícius, Madagaskar, Gambiu či Thajsko, všetko s cenovkou okolo 300€. Dnes sa na zoznam pridáva aj Keňa, do ktorej máte vo vianočnom termíne možnosť letieť za 295€

Konkrétne ide o termín 17-31.12.2017. Dostupný je aktuálne iba tento jediný termín. Bohužiaľ nie je možné za najnižšiu cenu stráviť v Keni aj Silvester.

Lety sú s jedným prestupom v Larnace. Zobrať si so sebou môžete okrem príručnej, aj podpalubnú batožinu. 

Z Bratislavy sa do Varšavy dostanete napríklad so spoločnosťou PolskiBus a rovno si môžete spojiť dovolenku v Keni s návštevou hlavného mesta Poľska. Na trase Bratislava – Varšava – Bratislava zaplatíte v termíne 16.12-2.1. sumu 34€. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Mombasa
295€
17-31.12.2016

Ubytovanie

Dosť záleží na tom, kde konkrétne chcete byť ubytovaní a či idete po úplnom low-coste alebo nie.

Pozrite si určite ponuky na HotelsCombined.com, ktorý jednotlivé ubytovacie zariadenia porovnáva na serveroch, ktoré tieto ubytovania ponúkajú.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Mombasa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :) Facebook: https://www.facebook.com/miroslav.m.fitos Instagram: https://www.instagram.com/miroslav_fitos/ Nehryziem - kľudne napíš :)

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.