V Košiciach pribudne nová linka – na východ Slovenska vstupuje Ryanair!

lietadlo Ryanair

Východ Slovenska včera obdržal výborné správy. Minimálne tá časť, ktorá rada cestuje!

Írsky nízkonákladový dopravca a najväčšia aerolinka v Európe – Ryanair, oznámila vstup na košické letisko. 

Začiatkom nového letného letového poriadku v roku 2019 začne lietať Ryanair na letisko London Southend. Prvý let bude uskutočnený 2.4.2019.

Lietať sa bude 3 krát týždenne – utorky, štvrtky a soboty.

„Spoločnosť Ryanair s radosťou oznamuje našu prvú linku z Košíc do Londýna Southend začínajúcu v apríli 2019, ktorá bude prevádzkovaná trikrát týždenne ako súčasť nášho letného letového poriadku. Do predaja ponúkame letenky za zvýhodnené ceny od 24,99€ na lety od apríla 2019,“ povedala Olga Pawlonka z Ryanair-u

„Linka do Londýna je dlhodobo našou najúspešnejšou destináciou, ktorá má stále vysoký rastový potenciál, keďže aktuálne alokovaná kapacita nie je postačujúca a nepokrýva celkový dopyt zo strany cestujúcich. Linka spájajúca Košice s letiskom Londýn Southend otvára množstvo príležitostí pre tisícky Slovákov žijúcich v Anglicku, pre obyvateľov z našej širokej spádovej oblasti a pre turistov z Londýna a jeho okolia, aby mohli objavovať krásy nášho mesta i celého východného Slovenska,“ povedal Michael Tmej, výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva Letiska Košice.

letenky z Košíc do Londýna
V Košiciach pribudne nová linka – na východ Slovenska vstupuje Ryanair!
5 (100%) 1 vote[s]

BEZ KOMENTÁRA