USA: YELLOWSTONE na rok 2021 už za 379€

By: DirectDish - CC BY 2.0

Ak by ste si radi už teraz naplánovali výlet na budúci rok, letenky do mesta Bozeman neďaleko Yellowstonu sú momentálne dostupné už za 379€!

Bozeman sa konkrétne nachádza približne 90 míľ od vstupu do jedného z najobľúbenejších parkov v USA – Yellowstone. 

Termíny sú dostupné na marec až júl 2021. My odporúčame zvoliť termíny čo najneskôr. Na jún/júl 2021 ideálne. Vtedy už snáď situácia s cestovaním bude podstatne lepšia ako aktuálne.

Každopádne keby stále nejaké problémy boli a letecká spoločnosť vám zruší letenky, tak peniaze dostanete naspäť. Prípadne sa dá letenka aj presunúť za 33€ + rozdiel v cene letenky v novom termíne ak tam nejaký bude.

V základnej cene letenky je možnosť zobrať si klasickú príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm. Prestupovať budete 2x – raz v Amsterdame a druhýkrát v jednom z miest v USA.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Bozeman
379€
marec – júl 2021

Kde hľadať lacné ubytko?

Veľmi dobré skúsenosti máme s portálom Booking.comRezervujeme cez neho zariadenia roky a nikdy s nimi nebol žiaden problém. Dá sa tam pritom veľmi dobre filtrovať napríklad aj podľa recenzií predchádzajúcich klientov.

Spomenúť určite musíme aj trend dnešných dní Airbnb.com. Miestni na ňom ponúkajú ubytko vo svojich domoch, bytoch či izbách.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 30€ na ubytko + 11€ na zážitky úplne zadarmo! ?

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne do Bozemanu

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?