WizzAir najnovšie lieta z Krakove aj do Turína a ak je práve toto destinácia, kam by ste si chceli toto leto zaletieť, spiatočné letenky kúpite už od 22€!
Za túto čiastku ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite za 33€.
Členstvo však odporúčame. Stojí na rok iba 30€ pre dvojicu dohromady a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe letenky pričom zľava sa aplikuje už priamo aj na kupované letenky.
Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť augustový termín 13-20.8.2019. Budete mať teda dostatok času na spoznávanie tohto talianskeho mesta + jeho okolia.
Ak by vás prípadne zaujímali cena aj v iných termínoch, môžete si ich kuknúť na tejto stránke.
V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm, treba si priplatiť priority boarding. Bude vás to stáť za oba lety ale dohromady +18€.
(Na fotke hore sa nachádza národný park Gran Paradiso, ktorý je vzdialený od Turína približne 63km)
Koľko stojí prenájom auta?
Týždeň je predsa len dlhá doba. Asi teda nebudete chcieť ostať iba v samotnom Turíne, ale budete si chcieť spraviť výlety aj do okolia.
Cena za prenájom auta na celý týždeň začína približne na 190€. Samozrejme za menej dní budete menej platiť. Ak by ste si auto zobrali napríklad iba na 2-3 dni.
Ponuky autopožičovní si viete kuknúť napríklad na Rental Cars . My máme s nimi dobré skúsenosti. Niekoľko krát sme si cez nich online zarezervovali auto a potom na letisku iba vyzdvihli.
Tip na ubytovanie
La Casa Di Born in Turin – výhodné ubytovanie v Turíne, pri ktorom zaplatíte ako dvojica za 7 nocí 270€ – 135€/osoba, 19,2€/osoba/noc.
Prípadne si kuknite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 700 zariadeniami na tejto stránke.