TURÍN počas letných prázdnin – letenky už od 22€!

letenky z Krakova do Turína

WizzAir najnovšie lieta z Krakove aj do Turína a ak je práve toto destinácia, kam by ste si chceli toto leto zaletieť, spiatočné letenky kúpite už od 22€!

Za túto čiastku ponúka WizzAir letenky pre členov Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, letenky kúpite za 33€.

Členstvo však odporúčame. Stojí na rok iba 30€ pre dvojicu dohromady a dá sa prikúpiť priamo pri kúpe letenky pričom zľava sa aplikuje už priamo aj na kupované letenky.

Ako príklad lacného termínu môžeme uviesť augustový termín 13-20.8.2019. Budete mať teda dostatok času na spoznávanie tohto talianskeho mesta + jeho okolia.

Ak by vás prípadne zaujímali cena aj v iných termínoch, môžete si ich kuknúť na tejto stránke.

V základnej cene letenky máte možnosť zobrať si menšiu batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Ak by ste chceli aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm, treba si priplatiť priority boarding. Bude vás to stáť za oba lety ale dohromady +18€.

(Na fotke hore sa nachádza národný park Gran Paradiso, ktorý je vzdialený od Turína približne 63km)

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Krakov
Turín
od 22€
13-20.8.2019

Koľko stojí prenájom auta?

Týždeň je predsa len dlhá doba. Asi teda nebudete chcieť ostať iba v samotnom Turíne, ale budete si chcieť spraviť výlety aj do okolia.

Cena za prenájom auta na celý týždeň začína približne na 190€. Samozrejme za menej dní budete menej platiť. Ak by ste si auto zobrali napríklad iba na 2-3 dni. 

Ponuky autopožičovní si viete kuknúť napríklad na Rental Cars . My máme s nimi dobré skúsenosti. Niekoľko krát sme si cez nich online zarezervovali auto a potom na letisku iba vyzdvihli. 

Tip na ubytovanie

La Casa Di Born in Turin – výhodné ubytovanie v Turíne, pri ktorom zaplatíte ako dvojica za 7 nocí 270€ – 135€/osoba, 19,2€/osoba/noc.

Prípadne si kuknite kompletnú ponuku ubytovania s viac ako 700 zariadeniami na tejto stránke.

letenky z Krakova do Turína

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?