Trinidad a Tobago s letenkami od 490€

Tobago a Trinidad v Karibiku
By: neiljs - CC BY 2.0

A čo tak naplánovať si trošku exotickejšiu dovolenku? Karibik neznie vôbec zle, však? Vďaka ponuke spoločnosti Condor Airlines pritom za letenky nemusíte platiť vôbec obrovské čiastky. Tie najlacnejšie letenky začínajú už na veľmi zaujímavých 490€ za osobu! 

Termíny za túto cenu nájdete predovšetkým pri odlete počas mája/júna 2016. Keďže však ide o veľmi slušnú cenu, letenky sa vypredávajú pomerne rýchlo. V termíne, ktorý uvádzame nižšie je dostupných posledných 8 leteniek.

Počas mája končí na Trinidad a Tobago suché obdobie, preto treba rátať s tým, že hlavne v júni sa môžu vyskytnúť aj daždivé dni. 

trinidad - počasieZa cenu letenky si so sebou okrem príručnej batožiny s maximálnou hmotnosťou 6 kg môžete zobrať aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 20 kg. 

Ak by vám nefungovala stránka Condor Airlines, skúste ju otvoriť v inom prehliadači.


Letenky – Trinidad a Tobago(Tobago)

 Odlet: Praha |  Termín: 6-20.6.2016 |  Cena: od 490 €

Rezervovať

Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Tobago

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 3 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?