TRANSYLVÁNIA s odletom z Budapešti – letenky za 19€!

Transylvánia

Ak by ste sa pred oficiálnym začiatkom jari chceli pozrieť do rumunskej Transylvánie, máme tu pre vás tip na výhodné letenky z Budapešti od spoločnosti WizzAir.

Tá momentálne totižto ponúka letenky do Targu Mures za výborných 19€ za let tam aj naspäť dohromady.

Na to, aby ste u WizzAiru kupovali letenky za takúto cenu, nepotrebujete v tomto prípade ani členstvo Wizz Discount Club.

Ako príklad môžeme uviesť termín 11-17.3.2020. Počas marca ich však nájdete za túto cenu omnoho viac. Stačí si ich preklikať.

Zobrať si so sebou môžete menšiu tašku s rozmermi 40x30x20cm. Za príklad sa dá potom dokúpiť priority boarding, ktorý vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Targu Mures
19€
napr. 11-17.3.2020

Koľko vás bude stáť auto?

Ceny začínajú niekde na 66€ na celý výlet v termíne 11-17.3.2020. To vychádza napríklad pri štvorici na osobu asi 17€.

Keď si zoberiete, že  tak za tú „slobodu“, ktorú vám to na ten necelý týždeň dá to je parádna cena.

Ponuky autopožičovní si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars . My cez nich aj rezervujeme a nikdy nebol problém. Vždy potom iba prídeme na letisko k danej autopožičovni, dajú nám kľúčiky a ideme.

Kde hľadať ubytovanie?

Naša prvá voľba je vo väčšine prípadov Booking.comNachádza sa tu veľká väčšina ubytovacích zariadení a niekde si vyberáte z tisícok hotelov/hostelov. Nájsť to svoje by si tu mal teda každý.

Prípadne je tu možnosť využiť aj Airbnb.com , kde ponúkajú ubytovanie miestni. Pokojne teda môžeme skončiť v nejakej izbe/byte v paneláku v centre mesta a bude vás to stáť menej ako hotel.

TIP: Airbnb pritom ponúka novým ľuďom vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo! Stačí si spraviť registráciu napríklad cez tento link.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Budapešti do Transylvánie

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?