Transylvánia s letenkami za 18€

Drakulov Hrad , Rumunsko - Bran Castle

Po včerajších letenkách do Skopje s ponukou letov na Balkán pokračujeme. Dnes tu pre vás máme letenky do Transilvánie, oblasti v Rumunsku plnej skvelých zámkov a hradov – medzi nimi aj toho Drakulovho. 

Konkrétne ide o letenky spoločnosti WizzAir s odletom z Budapešti do mesta Tirgu Mure(Târgu Mureș) s cenou už od 18€ za spiatočný let. Cena platí pre všetkých – či už ste členom Wizz Discount Club alebo nie ste. 

Termíny za najnižšie sumy nájdete počas novembrových termínov. Ak by ste chceli v Transylvánii stráviť viac ako 4 dni(termín, ktorý uvádzame nižšie), skúste napríklad týždňový 8-15.november 

Lety sú priame bez prestupov. Za najnižšiu sumu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg.

Neviete, čo by ste mali navštíviť v obľúbenej Transylvánii? Nechajte sa inšpirovať názormi cestovateľov z celého sveta. Na stránkach Tripadvisoru nájdete hodnotenia konkrétnych miest od tisícok turistov:
https://www.tripadvisor.sk/Attractions-g317135-Activities-Transylvania.html

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Budapešť
Tirgu Mure
18€
8-12.11. 2016

Ako sa dostať na Drakulov hrad?

Drakulov hrad alebo Bran Castle je jednou z najväčších atrakcii Transylvánie. Ak by ste sa sem radi prišli pozrieť z Tirgu Mure je to sem viac ako 100km, každopádne dostať sa sem nie je vôbec cenovo náročné. 

Z Tirgu Mure sa celkom jednoducho dostanete do mesta Brašov buď autobusom alebo vlakom za cenu okolo 6-7€ cesta. Z Brašova do obce Bran to je potom okolo 1,5€ autobusom. 

Konkrétne si ceny autobusov môžete pozrieť na stránkach http://www.autogari.ro/

Ubytovanie 

Rumunsko nie je drahá destinácia a aj ceny ubytovania sú tomu prispôsobené. Napríklad pri Tirgu Mure môžete skúsiť ubytovanie v Hotel Darina, ktoré vás napríklad na 4 noci bude stáť iba 88€ – 44€/osoba, 11€/osoba noc. 

V takom Brašove sa viete dostať na podobné ceny. V zariadení Bonsejour sa cena bežne pohybuje okolo 9€/osoba/noc. 

Po prekliku na web si nezabudnite zmeniť dátumy na také, aké požadujete, keďže pravdepodobne kroky každého z vás budú po prílete do Rumunska odlišné. 

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Tirgu Mures

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?