TOP! Priamy spiatočný let z Varšavy do Vietnamu za super cenu 239€!

Vietnam, loďka, rieka

Tak takýto lacný Vietnam sme tu už dlho nemali. Ak by ste si chceli ešte tento mesiac spraviť výlet na JV Ázie do krásneho Vietnamu, spiatočné letenky do Ho Chi Minh City kúpite už za 239€!

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný last minute termín 18-29.1.2018. Záleží teda aj na vašej časovej flexibilite. Nie každý si môže vybaviť dovolenku na poslednú chvíľu.

Ak však máte o letenky záujem, kupujte hneď! Dostupné sú iba posledné 2 letenky a akonáhle ich niekto kúpi, pravdepodobne sa už na tento termín letenky na uvedený let neobjavia.

Let je PRIAMY a zobrať si so sebou bez príplatku môžete aj podpalubnú batožinu do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Ho Chi Minh City
239€
18-29.1.2018

Kde nájsť ubytovanie?

Vietnam je rovnako ako iné krajiny na JV Ázie veľmi lacný. Na rezerváciu môžete vyskúšať môžete napríklad portál HotelsCombined.com. Nájdete na ňom ponuky z mnohých ubytovacích webov na jednom mieste. Niečo ako “Heureka.sk” na ubytovanie

Ako alternatívu následne odporúčame využiť Airbnb.com. Ide o čím ďalej tým známejší portál, kde miestni ponúkajú svoje ubytovanie.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Vietnam

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.