TOP! Letenky z Budapešti do Kazachstanu od 69€

Kazachstan, jazero, hory,. príroda

Ako sme vás informovali, spoločnosť WizzAir spúšťa od júna novú linku z Budapešti do hlavného mesta Kazachstanu – do Astany. Posvietili sme si na konkrétne ceny leteniek a tie začínajú na skvelej sume – 69€ za spiatočný let!

To je cena o trojcifernú sumu nižšia ako je tomu u iných leteckých spoločností, ktoré sem lietajú – aj keď si k tomu prirátame zaplatenie podpalubnej batožiny, keďže v najnižšej tarife si so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Za cenu 69€ môžete letenky kúpiť na termín 9-30.11.2017 ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 88€ za spiatočný let. Členstvo sa však určite oplatí, pri dvojici stojí iba 30€ a máte ho na najbližší rok. Viac si o ňom môžete prečítať v tomto článku.

Za zaujímavú cenu sa dajú nakúpiť letenky aj v teplom júnovom termíne – 8-18.6.2017. Cena tu začína už na 91€ za spiatočný let.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 

Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Astana
od 69€
9-30.11.2017

Ubytovanie

Kazachstan je lacná krajina vo všetkých ohľadoch. Ubytovanie by nemal byť problém zohnať do 10€/osoba/noc. 

Hľadajte ho buď na stránkach HotelsCombined.com, kde nájdete širokú ponuku hotelov a hostelov, alebo na stránkach Airbnb.com pri ponukách miestnych.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Astana

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?