TOP! KUBA s odletom z Mníchova iba za 275€!

letenky z mníchova na kubu

Ste pripravení na karibské dobrodružstvo? Mali by ste! Pri letoch z Mníchova sa totižto objavili letenky na Kubu s parádnou cenovkou!

Spiatočné letenky na letisko Santa Clara momentálne kúpite za 275€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa na dlhší termín s odletom už tento pondelok – 22.4-15.5.2019. Odporúčame rezervovať v prípade záujmu radšej čím skôr. Letenky sa môžu rozpredať veľmi rýchlo.

Bežne sa letenky na Kubu pritom pohybujú pri tých lacnejších ponukách medzi 400-500€ za spiatočný let!

Letí sa s nemeckou spoločnosťou Eurowings a zobrať si so sebou bez priplácania môžete aj podpalubnú batožinu do 23kg. Let je priamy – čiže bez prestupov.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Mníchov
Santa Clara
275€
22.4-15.5.2019

Ako sa dostať do Mníchova?

Ideálne je asi najzbierať sa ako štvorica, zobrať auto a dopraviť sa na letisko v Mníchove svojpomocne. Mníchov nie je od slovenských hraníc zas tak ďaleko a keď pôjdete vo štvorici aj tie náklady na palivo sa rozpočítajú a nebude to stáť moc.

Prípadne si môžete vziať autobus z Bratislavy. Flixbus jazdí do Mníchova pravidelne a lístky sa dajú kúpiť už od 49€ za spiatočný lístok. Stále teda budete na čiastke okolo 325€ za spiatočnú letenku na Kubu. 

Kde hľadať ubytovanie?

Keď už máte lacné letenky, hodilo by sa ešte aj lacné ubytovanie. Čo poviete?

  • Booking.com – známejšieho portálu asi niet. Avšak možno aj práve preto, že ide o taký „kolos“ sme s nimi nikdy žiaden problém nemali. Tisíce a tisíce ubytovacích zariadení v každej cenovej kategórii. 
  • A ak by ste predsa len nič nenašli, ešte je tu portál Airbnb.com. Tu už ponúkajú ubytko miestni a nájdete tu mnoho iných ponúk, ktoré na Bookingu nie sú. Za porovnateľné ceny. 

TIP: V prípade, že počujete o Airbnb prvý krát zaregistrujte sa cez tento odkaz, ktorý vám dá na začiatok ako vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Viedne na letisko Santa Clara

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?