Tokyo s Air France v mnohých termínoch za 376€!

letenky Japonsko

Japonsko sa nedá tak úplne popísať. Na to, aby ste pochopili kultúru a mentalitu Japoncov, musíte do Japonska prísť a zažiť to. A my vám túto príležitosť aktuálne ponúkame. Spiatočné letenky do Tokya kúpite už za 376€!

Termínov je dostupných strašne veľa až do konca júna 2017. Termíny si veľmi jednoducho viete vyhľadať na stránkach Air France presne podľa vašich preferencii. 

Na cenu 376€ sa dostanete po zadaní zľavového kupónu BLACK752 v treťom kroku rezervácie(Personal Information). 

zľavový kód air franceNezabudnite pri výbere letov zvoliť taký, ktorý je s prestupom v Paríži. Zľava je totižto uplatniteľná iba na lety Air France, avšak po vyhľadávaní sa vám zobrazia aj lety s prestupom v Amsterdame prevádzkované holandskou spoločnosťou KLM. Ak zvolíte nesprávne lety, kód vám nebude fungovať.

Zľavový kód platí iba do zajtra 27.novembra 2016. So sebou si môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Tokyo
376€
18.5-1.6.2017

Ubytovanie

Klasické hotely majú niekedy veľmi pekné ceny. Najväčší problém však je, že väčšina lacných hotelov je často krát vypredaná na veľkú dobu dopredu. Určite si teda pozrite HotelsCombined.com, či niečo lacné voľné nie je

Ak nebude, prejdite napríklad na Airbnb.com a pozrite sa na ponuky miestnych. Ubytovanie u domácich Japoncov môže byť všeobecne veľmi zaujímavá skúsenosť. Pri tejto ponuke napríklad zaplatíte dvaja za 13 nocí 690€ – 345€/osoba, 26,5€/osoba/noc.

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez náš odkaz a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Tokyo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?