TIBET: Výhodné letenky už za 487€

Dnes začíname s akciou spoločnosti Sichuan Airlines, ktorej letenky sme tu ešte nikdy nemali. Ak by ste mali chuť navštíviť Tibet v Číne, za spiatočné letenky zaplatíte iba 487€!

Najlacnejšie termíny nájdete na február 2017. Na Pelikan-e stačí skúsiť niekoľko dátumov a určite nejaký vhodný termín nájdete(na Pelikan-e vám nájde najlacnejší termín +/- 3 dni k termínu, ktorý zadáte)

Absolvovať budete 1 prestup v Chengdu. Prestupy sú však väčšinou veľmi dlhé a treba s tým rátať. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Lhasa
487€
10-23.2.2017

Tip na ubytovanie v Lhasa

V Lhasa máte veľmi lacnú možnosť ako sa ubytovať. V Lhasa FangcaodI Inn zaplatíte za 13 nocí traja iba 63€ – 21€/osoba, 1,6€/osoba/noc. Otázkou je či ide o promo cenu, keďže na rezervačných portáloch ešte nemajú skoro žiadne recenzie a chcú tak nahnať klientov alebo ide o chybnú cenu, každopádne za túto cenu sa to oplatí, nech to je čokoľvek. 

Ak chcete nejaké overenejšie ubytovanie, vyskúšajte Tashi Choeta Boutique Hotel, kde za 13 nocí zaplatíte dvaja za ubytovanie 233€ – 116€/osoba, 9€/osoba/noc.

Určite však neostaňte v Lhasa celý čas a prejdite si Tibet. Vyššie uvedené ceny sú skôr ukážkou ako lacno sa tu dá ubytovať.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Lhasa

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 1

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?