Thajsko + Izrael počas sezóny za 436€

Thajsko - kamene, more
By: Prachanart Viriyaraks - CC BY 2.0

Dnešok nám priniesol zaujímavé open-jaw letenky spoločnosti FinnAir, kedy za letenky na trase Viedeň – Bangkok – Tel Aviv zaplatíte iba 349€! 

Letenky Viedeň – Bangkok – Tel Aviv

Výhodou týchto leteniek je predovšetkým fakt, že sú dostupné v termínoch počas viacerých mesiacov počas sezóny v Thajsku(dostupnosť september – máj)

Ak by ste nechceli letieť z Viedne alebo vám nevyhovoval nižšie uvedený termín, kontaktujte nás a pomôžeme vám s výberom iného. Lety sú dostupné napríklad aj z Prahy, Varšavy, Bruselu či Milána.

 

Budapešť – Bangkok – Tel Aviv(30.1.-13.2.2017)

Rezervovať

Letenky z Izraela

Jednosmerné letenky z Izraela môžete nakúpiť napríklad u spoločnosti Ryanair, kde sa ceny leteniek aj s podpalubnou batožinou v tomto období pohybujú okolo 90€.

Odlet je však naplánovaný z letiska „Ovda Airport“(na stránkach Ryanair zadajte Eilar), ktoré sa nachádza smerom na juh od Tel Avivu. Výhodné predovšetkým pre tých z vás, ktorí by ste chceli tráviť čas v Izraeli aktívne, spoznávaním nových miest.

Priamo z Tel Avivu sa viete dostať napríklad so spoločnosťou WizzAir 23.februára za 115€ s podpalubnou batožinou

Ovda Airport – Bratislava za 87€(23.2.2017)

Rezervovať cez Ryanair

Ubytovanie

Po prílete do Thajska pravdepodobne neostanete priamo v Bangkoku. Bola by to okrem iného aj škoda. Ubytovanie v Thajsku je však všeobecne celkom lacné a viete sa ubytovať sa výhodné sumy

Ako príklad môžeme uviesť ubytovanie v Koh Chang v „Island Lodge„, kde za chatku s dvoma lôžkami alebo manželskou posteľou na 13 nocí zaplatíte 195€(97,5€/osoba, 7,5€/osoba/noc). 

Pre individuálne ponuky(či už ohľadom Thajska alebo Izraela) nám však napíšte na Facebook, pomôžeme, keďže väčšina z vás nebude tráviť celú dovolenku na jednom mieste a každý si zvolí vlastnú trasu na cestách po Thajsku.

Kompletná ponuka ubytovania v Thajsku

Kompletná ponuka ubytovania v Izraeli

letenky Bangkok Tel Aviv

Thajsko + Izrael počas sezóny za 436€
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.