TANZÁNIA: Kilimanjaro so spoločnosťou Condor už za 440€

Tanzánia , Kilimanjaro , savana

Hľadáš ešte destináciu, kam by si vycestoval tento rok? Tanzánia patrí k tým najpopulárnejším africkým destináciám a so spoločnosťou Condor vás spiatočné letenky s odletom z Prahy budú stáť iba 440€!

Condor pritom patrí k populárnym leteckým nemeckým spoločnostiam s nie tak dobrými hodnoteniami ako má napríklad Lufthansa, no za ceny aké ponúka dostanete to s čím rátate.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín – 12-20.12.2017. Ak by ste chceli letieť na dlhšie, v termíne 5-20.12.2017 zaplatíte za spiatočné letenky 460€!

Condor umožňuje každému pasažierovi zobrať si so sebou príručnú batožinu s hmotnosťou do 6kg + podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Kilimanjaro
440€
12-20.12.2017

Kde nájsť ubytovanie?

Záleží čo hľadáte! Pre vyhľadávanie lacných ubytovacích zariadení odporúčame portál HotelsCombined.com. Ten zbiera ponuky z mnohých ubytovacích webov a všetky ponuky tu máte pekne na jednom mieste.

Pre ponuky miestnych potom navštívte portál Airbnb.com. Nájdete tu úplne iné ponuky a často krát sú aj ceny veľmi atraktívne.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky kilimanjaro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.