TANZÁNIA: Kilimanjaro so spoločnosťou Condor už za 440€

Tanzánia , Kilimanjaro , savana

Hľadáš ešte destináciu, kam by si vycestoval tento rok? Tanzánia patrí k tým najpopulárnejším africkým destináciám a so spoločnosťou Condor vás spiatočné letenky s odletom z Prahy budú stáť iba 440€!

Condor pritom patrí k populárnym leteckým nemeckým spoločnostiam s nie tak dobrými hodnoteniami ako má napríklad Lufthansa, no za ceny aké ponúka dostanete to s čím rátate.

Za najnižšiu cenu je dostupný jediný termín – 12-20.12.2017. Ak by ste chceli letieť na dlhšie, v termíne 5-20.12.2017 zaplatíte za spiatočné letenky 460€!

Condor umožňuje každému pasažierovi zobrať si so sebou príručnú batožinu s hmotnosťou do 6kg + podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Praha
Kilimanjaro
440€
12-20.12.2017

Kde nájsť ubytovanie?

Záleží čo hľadáte! Pre vyhľadávanie lacných ubytovacích zariadení odporúčame portál HotelsCombined.com. Ten zbiera ponuky z mnohých ubytovacích webov a všetky ponuky tu máte pekne na jednom mieste.

Pre ponuky miestnych potom navštívte portál Airbnb.com. Nájdete tu úplne iné ponuky a často krát sú aj ceny veľmi atraktívne.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky kilimanjaro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.