TALIANSKO: Kalábria s letenkami od 30€

Kalábria je populárnou oblasťou na juhu Apeninského polostrova. Ak sem máš dlhodobo v pláne letieť a hľadáš lacné letenky, si na správnom mieste. Cena spiatočných letov začína už na 30€!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a spomenutá cena platí ak ste dali na naše dlhodobé odporúčania a stali sa členmi tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena leteniek začína na 49€ za spiatočný let. Ak však idete aspoň v dvojici, oplatí sa členstvo kúpiť. Za letenky zaplatíte menej keď si kúpite členstvo a následne letenky ako keby si kupovali ako nečlenovia + na rok môžete kupovať letenky WizzAir-u za lacnejšie ceny a máte taktiež zľavy na dodatočnú batožinu.

Viac o Wizz Discount Club si môžete prečítať v tomto našom článku.

Za najnižšiu cenu je dostupný iba jeden dlhší termín 26.4-10.5.2017. Každopádne ak tu chcete stráviť menej času v termínoch 30.4-10.5.2017 a 23-26.4.2017 nezaplatíte omnoho viac. Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Lamezia Terme
od 30€
26.4-10.5.2017

Tip na ubytovanie

Diving Center Punto Stilo – nachádza sa asi 100 km juhovýchodne od Lamezia Terme, no stojí to za to. Za 14 nocí tu dáte štyria iba šialených 238€ – 60€/osoba, 4,25€/osoba/noc. Apartmán má skvelé hodnotenia a predchádzajúca takmer stovka klientov, ktorí apartmán hodnotili v priemere uvádzajú hodnotenie 9,8/10. Nenachádza sa síce priamo pri mori, no máte to k nemu len nejak 10-12km.

Kompletná cena ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Lamezia termeubytovanie kalabria

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.