ŠVÉDSKO: Letenky do Göteborg-u už od 19€

Goteborg - električka pri rieke

Letenky do Göteborg-u sa nejakú dobu držali cenovo nad minuloročným priemerom z tohto obdobia. Po nejakej dobe nám však cena opäť klesla na pekné sumy. Ak by ste mali chuť navštíviť Göteborg či Švédsko ako také, máme tu pre vás tip na lacné letenky s cenou už od 19€!

Za takúto čiastku máte možnosť kúpiť letenky u spoločnosti WizzAir ak ste členmi tzv. Wizz Discount Club. Ak členmi nie ste, cena pre vás začína na 34€ za spiatočný let. Členstvo však môžeme len a len odporučiť. Pre dvojicu stojí iba 30€ na rok a umožňuje vám nakupovať takmer všetky letenky tejto spoločnosti so zľavami 15-20€.

Najlacnejšie termíny nájdete na prelome apríla – mája 2017 s odletom 26.apríla a návratom späť buď 1,7,8,10.mája alebo čisto počas mája v termínoch 17-28/29.5.2017.

Za o pár eur vyššiu sumu však viete nakupovať letenky do Göteborg-u v mnohých termínoch počas apríla a mája – nielen v tých vyššie zmienených. Kompletný kalendár termínov si môžete pozrieť na tejto stránke. 

Za najnižšiu cenu vám spoločnosť WizzAir umožňuje zobrať si so sebou 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou do 10kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Göteborg
od 19€
napr. 26.4-1.5.2017

Tip na ubytovanie

Goteborgs Mini-Hotel – populárny hostel v Göteborg-u. Za izbu pre dvoch na 5 nocí tu zaplatíte dvaja 307€ – 153,5€/osoba, 30,7€/osoba/noc.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Goteborg

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.