SÚŤAŽ o 3 vstupy na cestovateľský festival Cestou Necestou

Súťaž o 3 lístky

Dnes sme si pre vás pripravili zaujímavú súťaž na cestovateľský festival Cestou Necestou. Ak patríš k milovníkom cestovania alebo by si sa o ňom chcel niečo nové dozvedieť, v slovenskom offline priestore je len málo takto dobrých akcii ako práve Cestou Necestou.

Počas najbližšieho mesiaca organizujú Cestou Necestou mnoho prezentácii v 9 slovenských mestách: Bratislava, Banská Bystrica, Košice, Liptovský Mikuláš, Martin, Poprad, Trenčín, Prievidza a Žilina.

Ich kompletný zoznam s programom v jednotlivých mestách si môžeš pozrieť na ich stránkach.

A keďže vy k milovníkom cestovania bez pochýb patríte, pripravili sme si pre vás súťaž o 3 jednodenné lístky na prezentácie v meste podľa vlastného výberu. 

Súťaž

Za posledné roky, čo vás dennodenne informujeme o najlepších akciách z leteckého sveta sme vymenili mnoho leteniek za babky. Dve sa nám však stratili a potrebujeme vašu pomoc. Nemohli však ujsť ďaleko. Vašou úlohou bude nájsť ich a napísať nám, kde sa nachádzajú, aby sme ich mohli vziať naspäť. 

Zadanie teda znie:

  1. v článkoch, ktoré sme uverejnili za posledný mesiac(30 dní) nájdi naše logo(babku). Nachádzať sa môže buď v tipoch na letenky, v magazínových článkoch alebo novinkách. Takto bude vyzerať:súťažná(tá v tomto článku sa neráta 😀 )
  1. Keď nájdeš obidva články, v ktorých sa logo babky nachádza, pošli nám email na info@letenkyzababku.sk s predmetom „Našiel som babku!“, kde nám v texte správy pošleš odkazy na články v ktorých sa babka nachádza. 

Súťaž potrvá do zajtra(štvrtok 9.3.2017) 16:00. Následne vyžrebujeme náhodne troch výhercov, ktorí budú mať možnosť pozrieť si cestovateľské prezentácie v jednom z miest úplne zadarmo. 

Poprosíme vás, aby ste tu potom zajtra podvečer boli. Výhercov budeme kontaktovať a budeme potrebovať vedieť, do ktorého mesta sa prídete pozrieť na festival Cestou Necestou. 

Lovu Zdar!

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)