Súostrovie Palau za 679€(aj počas leta)

ostrov Koror oceán
By: Chris - CC BY 2.0

Raj pre milovníkov potápania a šnorchlovania. Aj tak sa dá nazvať súostrovie Palau, rovnako ako celá oblasť Mikronézie. Naviac, toto súostrovie, možno aj kvôli nie až tak lacným letenkám ešte nepodľahlo masovému turizmu ako iné Ázijské krajiny či ostrovy. Vďaka aktuálnej ponuke spoločnosti Asiana Airlines máte možnosť letieť na ostrov Koror už od 679€!

Termíny sú dostupné v niekoľkých termínoch od júla do októbra. Nie je ich však mnoho a predovšetkým v termínoch počas leta je dostupných už len naozaj minimum leteniek. Čo sa týka počasia v tomto období, búrky sú pomerne časté, na druhej strane sú však pomerne krátke a málokedy sa stane, že by pršalo niekoľko dní vkuse.

Lety sú s dvoma prestupmi. Najskôr z Viedne letíte do Ríma, následne z Ríma do Soulu a nakoniec z kórejskej metropoly na ostrov Koror. Rovnako to bude vyzerať na ceste späť, čo sa prestupov týka.

Na ceste späť však máte pomerne dosť času na prestup v Ríme, bežne sa to pohybuje okolo 20 hodín, preto si môžete spolu s dovolenkou v exotickom súostroví Palau pozrieť aj hlavné mesto Ríma. 

V cene letenky máte 1 kus príručnej batožiny a 1 kus podpalubnej batožiny do 23 kg. 


Letenky na ostrov Koror

 Odlet: Viedeň |  Termín: júl-október 2016 |  Cena: od 679€

Kalendár termínov

Ubytovanie

Ak hľadáte okrem lacných leteniek aj výhodné ceny ubytovania, odporúčame využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Koror

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?