Štokholm + Portoriko spolu už od 346€

By: Breezy Baldwin - CC BY 2.0

Chceli by ste za lacný peniaz navštíviť nejaký Karibský štát či ostrov? A čo tak navštíviť Portoriko? Kto už sa v letenkách ako tak orientuje vie, že na Portoriko dlhodobo lieta pomerne lacno spoločnosť Norwegian. Ceny medzi 350-500€ sú bežné. Našiel sa tu však termín, ktorý je pod hranicou 300€. Aktuálne máte možnosť letieť zo Štokholmu do Portorika už od 291€!

Letenky sú pritom dostupné za podobnú cenu iba v jednom termíne a to od 16. februára do 23.februára. V prípade, že by ste chceli v Portoriku stráviť viac času, do úvahy prichádza termín od 9. februára do 23. februára, tam je však už cena 345€. 

Do Štokholmu sa najjednoduchšie dostanete so spoločnosťou WizzAir či RyanAir. WizzAir lieta z Budapešti a Katovíc, RyanAir zase z Krakowa. Tu si však treba dať pozor na batožinu. V prípade, že nebudete letieť naľahko, budete si musieť priplatiť za batožinu. Možnosťou je taktiež využiť lety spoločnosti KLM z Viedne. 


Letenky Štokholm – Portoriko

 Odlet: Štokholm  |  Termín: 16.2.- 23.2.2016  |  Cena: 291€

Rezervovať

letenky portoriko


Letenky do Štokholmu

 Odlet: Budapešť  |  Termín: 15.2.- 24.2.2016  |  Cena: 55€(členov WDC)/75€

Rezervovať

letenky Štokholm


Ubytovanie

Chcete si zarezervovať ubytovanie cez internet? Využite stránky booking.com, s veľkým množstvom ubytovacích zariadení. Pri väčšine hotelov zaplatíte až keď tam prídete(veľa krát za akciové ceny) a za storno neplatíte nič. Alternatívou je rezervácia ubytovania cez https://cs.airbnb.com/

 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?