Srí Lanka s odletom z Bratislavy za 408€!

vlak na Srí Lanke

Dnes ešte jedna akcia spoločnosti flyDubai a opäť s odletom z bratislavského letiska! Navštívte jednu z najpopulárnejších ázijských krajín – Srí Lanku, s letenkami už od 408€ za spiatočný let.

Takáto cena tu pritom už dosť dlho nebola! Naposledy niekedy v apríli/máji.

Termínov nie je dostupných veľa a preto by ste v prípade záujmu nemali váhať s rezerváciou príliš dlho. Letieť sa dá od novembra 2016 do marca 2017. V tomto období je najlepší čas na návštevu predovšetkým západnej Srí Lanky a všeobecne tieto mesiace patria k tým turisticky najžiadanejším.

Na ceste tam absolvujete jeden dlhší prestup v Dubaji(žeby ste navštívili aj Dubaj?) a technický stop na Maldivách. Na ceste späť potom prejdete iba krátkym prestupom opäť v Dubaji.

Zobrať si so sebou môžete príručnú batožinu a podpalubnú batožinu do 30kg.

Najlacnejšie letenky zarezervujete cez stránky flyDubai za 408€. Ak uprednostňujete rezerváciu leteniek v slovenčine, zvoľte najväčšieho slovenského predajcu Pelikan.sk

Z
Do
Cena
Termíny
Rezervácia
Bratislava
Colombo
408€
november – marec

Víza

Na vstup do Srí Lanky nepotrebujete víza, no jednu povinnosť predsa len máte. Prostredníctvom elektronického systému ETA musíte získať povolenie na vstup do krajiny. Platí sa zaň 20$ a umožňuje vám navštíviť Srí Lanku na maximálne 30 dní

Ubytovanie

Ubytovanie na Srí Lanka hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení – čo je však dôležitejšie s recenziami od samotných predchádzajúcich klientov. Tie si pred rezerváciou prečítajte.

Srí Lanka je vo všeobecnosti drahšia ako krajiny na juhovýchode Ázie, stále to je však nižšie ako európske ceny.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Colombo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno