Srí Lanka s Emirates za 426€

Srí Lanka, krajina

Okrem leteniek do Thajska spoločnosť Emirates zlacnila aj ceny letov na obľúbenú Srí Lanku. Spiatočné letenky viete kúpiť už od 426€!

Emirates pritom netreba nijak špeciálne predstavovať. To, že sa pýši nálepkou „Najlepšia letecká spoločnosť za rok 2016“ hovorí za všetko. 

Termínov s cenou 426€-450€ za spiatočný let je dostupných celkom dosť. Po prekliku na kalendár termínov vám to bude uvádzať cenu 449€, každopádne akonáhle sa dostanete k samotnému detailu letenky, cena môže byť pokojne aj 426€(ako uvádzame v screenshote nižšie). Treba si prejsť konkrétne termíny o ktoré máte záujem a zistiť aká je vo vašom prípade cena. 

Lety sú s jedným prestupom v Dubaji. Na ceste tam prestup trvá väčšinou dlhšie(7-14 hodín. Na ceste späť je potom prestup veľmi krátky. 

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a podpalubnú batožinu do 20kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Colombo
od 426€
november 2016 – júl 2017

Víza

Na vstup do Srí Lanky nepotrebujete víza, no jednu povinnosť predsa len máte. Prostredníctvom elektronického systému ETA musíte získať povolenie na vstup do krajiny. Platí sa zaň 20$ a umožňuje vám navštíviť Srí Lanku na maximálne 30 dní

Ubytovanie

Lacné ubytovanie na Srí Lanke hľadajte na stránkach Booking.com, kde nájdete najväčšiu ponuku zariadení. Čo je však rovnako dôležité, nájdete tu aj recenzie od cestovateľov, ktorí tieto zariadenia už navštívili. Odporúčame si ich vždy prečítať.

To ako nájsť lacné a kvalitné ubytovanie na Bookingu popisujeme TU

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com

letenky Colombo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno