Spoznajte Írsko s letenkami z Bratislavy už za 52€!

Írsko je krásna krajina, ktorú sa bez pochýb oplatí zaradiť do svojho cestovateľského zoznamu. Ak by ste si sem radi zaleteli ešte tento rok, máme tu pre vás jeden tip na letenky!

Z Bratislavy pravidelne lieta do Dublin-u spoločnosť Ryanair a letenky tam aj naspäť vás budú stáť iba 52€!

Za túto čiastku sú dostupné termíny na október, prípadne za o niečo vyššiu aj na prelom septembra a októbra – napr. za 52€ 2-5.10.2018 a za 57€ 26.9-3.10.2018

Celý kalendár termínov nájdete napríklad na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg(tú vám odoberú pred vstupom do lietadla a umiestnia do podpalubia – musí však splňovať všetky podmienky, ktoré musí spĺňať aj príručná batožina.) + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Dublin
52€
napr. 2-5.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

Ak by ste sa rozhodli letieť napríklad v termíne 26.9-3.10.2018 tak asi neostanete iba v Dubline a budete si chcieť požičať auto.

Ceny za prenájom auta na toto obdobie začínajú už na 102€, čo keď sa rozráta na dvoch, troch štyroch ľudí, tak to nie je vôbec veľa.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Máme osobne veľmi dobré skúsenosti so známym portálom Booking.com. A nie len my. Booking je jeden z najväčších webov na rezerváciu ubytovania na svete a tým, že ide o takéhoto giganta, máte väčšinou slušnú záruku toho, že problémov bude minimum. My sme zatiaľ nemali žiadne.

Ďalším veľmi dobrým webom je Airbnb.com. Tam už neponúkajú ubytko klasické hotely či hostely, ale miestni, ktorí prenajímajú svoje izby či byty. Ceny tu vedia byť často krát veľmi atraktívne a to aj v centrách miest, kde sa inak ceny ubytovania pohybujú úplne niekde inde.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky z Bratislavy do Írska

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)