Spiatočné letenky do Tunisu z Viedne – 190 Eur

By: Phil_Heck - CC BY 2.0

Do hlavného mesta Tuniska, do Tunisu, môžete aktuálne letieť s Tunis Air.  Priamo z Viedne sa tam dostanete bez prestupu pohodlným letom od 190 Eur.

Táto rôznorodá a krásna krajina sa nachádza na severe Afriky a návštevníkmi je obľúbená pre jej pláže, ale aj preto, že aj v skorších mesiacoch je tam príjemne teplo. V marci sa teplota vzduchu pohybuje okolo 20-25 stupňov a more má teplotu okolo 20 stupňov. Pre turistov je Tunisko pomerne lacná krajina a let z viedne trvá okolo 2 hodín aj nejaké drobné. Jar je ideálne ročné obdobie na návštevu Tuniska. 

 Pozrieť letenky do Tuniska (napríklad 17. – 31.3.)

Ak preferujete kúpanie a väčšie teplo, skúste ostrov Djerba. Čistejšie more nájdete asi skôr v Tabarke a Bizerte na severe kúsok od Tunisu. Hotely zvyknú byť klimatizované a na dobrej úrovni.  Nájdite si hotel už teraz.

Okrem toho môžete navštíviť poloostrov Cap Bon, kde sú koncentrované mestá a pamiatky ale aj pláže. Sever tuniska je viac zelený, púšte hľadajte na juhu. 

 Na pobyt v Tunisku, nie sú potrebné víza. 

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Snažím sa aby bol tento web stále tým, prečo ho už od roku 2014 navštevujú státisíce čitateľov. Miesto kde sa môžete inšpirovať na vaše cesty a popritom aj niečo ušetriť.

2 KOMENTÁRE

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.