ŠPANIELSKO: Girona z Bratislavy už za 39€

Girona, pohľad na mesto

Nechce sa vám cestovať do Budapešti aby ste sa dostali do Barcelony? Spoločnosť Ryanair dlhodobo ponúka atraktívnu linku do Girony, mesta vzdialeného 103km od Barcelony, za skvelé ceny. Aktuálne si letenky viete kúpiť už od 39€.

Ako iste očakávate, najlacnejšie letenky sú dostupné počas zimného obdobia, kedy ceny letov všeobecne klesajú veľmi nízko. Okrem nižšie uvedeného termínu môžete skúsiť napríklad aj 23-27.1.2017 či 13-17.2.2017.

Lety sú priame a spoločnosť Ryanair vám za najnižšiu cenu umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 55x40x20cm + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Girona
39€
16-20.1.2017

Tip na ubytovanie

Ak sa chcete ubytovať v samotnej Girone, vyskúšajte napríklad hotel Peninsular – dobre hodnotené zariadenie s dobrou polohou v centre a za prijateľnú sumu okolo 25€/osoba/noc.

Budú vaše kroky smerovať do Barcelony? Tu je tých ponúk omnoho viac. Porovnajte si ponuky na Booking.com a Airbnb.com podľa toho či chcete bývať u miestnych alebo nie. Ceny začínajú niekde na 13-15€/osoba/noc. Na Booking sa pozrite napríklad na Hostal Europa, na Airbnb.com na túto ponuku.

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

letenky Girona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno