ŠPANIELSKO: Girona + Barcelona s letenkami za 49€

Barcelona palác

Španielsko je úžasná krajina a Barcelona patrí k tým najobľúbenejším mestám, ktoré krajina ponúka.

Ak však budete riešiť to, ako sa do Barcelony najlacnejšie dostať, zistíte nasledujúce informácie. Mnoho webov a spoločností píše o lacných letenkách z Bratislavy, no nakoniec zistíte, že sa letí do Girony, ktorá je asi 105km vzdialená od Barcelony. Ak by ste sa chceli dostať na hlavné barcelonské letisko, najlacnejšia možnosť ako tak urobiť je z Budapešti či poľských letísk.

Ako z toho vykľučkovať? Leťte z Bratislavy do Girony, pozrite si aj samotnú Gironu, dostaňte sa do Barcelony(lístok stojí asi 16€) a na ceste späť poletíte do Budapešti, ktorý si môžete naviac aj pozrieť.

Máme tu pre vás jeden januárový termín, kedy za takúto kombináciu leteniek zaplatíte iba 49€! Konkrétne 6-11.1.2017.

Letí sa čisto so spoločnosťou Ryanair. Lety sú priame a zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Girona
28€
6.1.2017
Barcelona
Budapešť
21€
11.1.2017

Ubytovanie

Španielsko, čo sa ubytovania týka nie je až tak drahá krajina. Minimálne v porovnaní so západnou či severnou Európou tu zoženiete ubytovanie omnoho lacnejšie.

Ponuky na Booking.com a Airbnb.com sú viac menej cenovo podobné a určite odporúčame si prejsť obe varianty, či už klasické ubytovacie zariadenia alebo ubytovanie u miestnych.

Barcelona síce začala s Airbnb.com bojovať, no stále sa tu dá cez túto službu ubytovanie zakúpiť. Išlo predovšetkým o vysporiadanie sa s hostiteľmi, ktorý prenajímali izby či byty nelegálne.

letenky Barcelona - Budapešťletenky Bratislava - Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)