ŠPANIELSKO: Girona + Barcelona s letenkami za 49€

Barcelona palác

Španielsko je úžasná krajina a Barcelona patrí k tým najobľúbenejším mestám, ktoré krajina ponúka.

Ak však budete riešiť to, ako sa do Barcelony najlacnejšie dostať, zistíte nasledujúce informácie. Mnoho webov a spoločností píše o lacných letenkách z Bratislavy, no nakoniec zistíte, že sa letí do Girony, ktorá je asi 105km vzdialená od Barcelony. Ak by ste sa chceli dostať na hlavné barcelonské letisko, najlacnejšia možnosť ako tak urobiť je z Budapešti či poľských letísk.

Ako z toho vykľučkovať? Leťte z Bratislavy do Girony, pozrite si aj samotnú Gironu, dostaňte sa do Barcelony(lístok stojí asi 16€) a na ceste späť poletíte do Budapešti, ktorý si môžete naviac aj pozrieť.

Máme tu pre vás jeden januárový termín, kedy za takúto kombináciu leteniek zaplatíte iba 49€! Konkrétne 6-11.1.2017.

Letí sa čisto so spoločnosťou Ryanair. Lety sú priame a zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou 10kg + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Girona
28€
6.1.2017
Barcelona
Budapešť
21€
11.1.2017

Ubytovanie

Španielsko, čo sa ubytovania týka nie je až tak drahá krajina. Minimálne v porovnaní so západnou či severnou Európou tu zoženiete ubytovanie omnoho lacnejšie.

Ponuky na Booking.com a Airbnb.com sú viac menej cenovo podobné a určite odporúčame si prejsť obe varianty, či už klasické ubytovacie zariadenia alebo ubytovanie u miestnych.

Barcelona síce začala s Airbnb.com bojovať, no stále sa tu dá cez túto službu ubytovanie zakúpiť. Išlo predovšetkým o vysporiadanie sa s hostiteľmi, ktorý prenajímali izby či byty nelegálne.

letenky Barcelona - Budapešťletenky Bratislava - Barcelona

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?