Singapur s Air France za 397€

Našli sme pre vás ďalšiu destináciu do ktorej je možné letieť za akciovú cenu so spoločnosťou Air France. Ak by ste radi leteli do Singapuru, máme tu pre vás spiatočný let s cenou 397€!

Termínov je dostupných pomerne dosť od januára do mája 2017. Konkrétne termíny si viete pomerne ľahko nájsť v tomto kalendári termínov(treba si na tej mapke nájsť Singapur, potom tie termíny vyskočia) 

Pri rezervácii je potrebné zadať do kolónky „Enter your code“ zľavový kod BLACK752 v treťom kroku(Personal Information). 

zľavový kód air francePri výbere letu vyberajte tak, aby všetky lety, ktorými budete letieť boli od spoločnosti Air France. V ponuke francúzskej spoločnosti totižto nájdete aj letenky iných leteckých spoločností ako napríklad KLM. Ak si vyberiete nesprávny let, nebude vám zľavový kód fungovať.

Zľavový kód platí iba do zajtra 27.novembra 2016. So sebou si môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny a 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Singapur
397€
20.4.-2.5.2017

Ubytovanie

To, že je Singapur drahší ako okolité štáty je fakt s ktorým treba pri plánovaní cesty do Sinagpuru zohľadniť.

Najlacnejšie sa v Singapure ubytujete v hosteloch, keď v jednej izbe spíte s viacerými ľuďmi. Vtedy skutočne neminiete za ubytovanie veľa. Pri súkromných izbách v hoteloch pre dvoch cena začína na 58€/noc – 29€/osoba/noc(napríklad Lotus Hostel).

Airbnb.com alebo ubytovanie u miestnych je tu často krát za výborné ceny. Pri tejto ponuke napríklad cena začína na 43€/noc – 21,5€/osoba/noc. 

TIP: Nie si ešte na Airbnb? Zaregistruj sa cez nás a získaš vstupný bonus 15-30€!

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Singapur

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno