Na Sibír s Aeroflot už od 319€!

sibír
By: Vladislav Bezrukov - CC BY 2.0

Obrovské množstvo termínov na lety z Budapešti na Sibír za výhodné ceny. Tak by sa dala popísať aktuálna ponuka spoločnosti Aeroflot. A koľko zaplatíte za letenky? Za tie nalacnejšie len 319€!

Letí sa konkrétne do mesta Irkutsk, mesta nachádzajúceho sa v južnej Sibíri, pri mongolských hraniciach a jazere Bajkal.

Termíny za spomenuté ceny sú dostupné v máji a potom od októbra do februára 2016. Je ich naozaj mnoho, máte si z čoho vyberať.

Lety sú s prestupom v Moskve. Môžete nájsť prestupy pri ktorých strávite na letisku 4 hodiny, ale aj prestupy kde strávite viac ako 10, treba si to dobre preklikať. V cene letenky máte okrem príručnej batožiny aj podpalubnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 23 kg.


Letenky na Sibír(Irkutsk)

 Odlet: Budapešť  Termín: máj, október – február | Cena: od 319€

Rezervovať

Ubytovanie

Chceli by ste si zarezervovať cez internet aj ubytovanie? Neviete, ktorú z tých stoviek stránok zvoliť? My dlhodobo odporúčame predovšetkým nasledujúce dva weby:

Booking.com – portál, ktorý každý cestovateľ veľmi dobre pozná. Výborné ceny, široká ponuka, časté akcie a férový prístup. To je Booking.com.

Airbnb – web kde miestni hostitelia môžu ponúkať izby či apartmány

letenky irkutsk

 

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?