Septembrové MOLDAVSKO – letenky z Budapešti od 30€!

Kišiňov, Moldavsko

Septembrový výlet do menej tradičnej turistickej destinácie v Európe? Máme tu pre vás tip na letenky do Moldavska! Kišiňov je na september dostupný už od 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Letí sa s aerolinkou WizzAir s odletom z Budapešti, pričom najnižšia cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky kúpite za 50€.

No v prípade, že členstvo zakúpené nemáte, odporúčame si ho k rezervácii pridať. Stojí 40€ na rok a už v momente pridania členstva sa vám zlacnia aj práve kupované letenky. Zaplatíte teda viac menej rovnakú cenu s tým rozdielom, že budete mať navyše aj ročné členstvo Wizz Discount Club, vďaka ktorému môžete už nabudúce kupovať letenky opäť so zľavou. 30€ + 30€ + 40€ v prípade, že si pridáte aj členstvo a 50€ + 50€ keby kupujete bez členstva.

Letí sa v septembrovom termíne 11-18.09.2024. Týždenný výlet, počas ktorého budete mať možnosť navštíviť veľa zaujímavých miest v Moldavsku.

Zobrať si so sebou bez priplácania môžete menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x30x20cm. Zakúpenie priority boarding(počas procesu rezervácie) vám umožní zobrať si aj väčšiu príručnú batožinu s rozmermi 55x40x23cm. Prípadne sa dá dokúpiť aj podpalubná batožina

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kišiňov
od 30€
11-18.09.2024

Tip na ubytovanie

Septembrové MOLDAVSKO - letenky z Budapešti od 30€!

Star Rent Hotel

4* ubytovanie s výbornou polohou v Kišiňove. Má viac ako 400 hodnotení s priemerom 8,5/10. Za 7 nocí tu zaplatíte ako dvojica 398€ - 199€/osoba, 28€/osoba/noc. V cene sú aj raňajky. Parkovanie je bezplatné.

Požičanie auta

Auto si na letisku v Kišiňove viete požičať už od 234€ na celý týždeň aj s poistením. Porovnanie ponúk autopožičovní aj s možnosťou rezervácie si viete pozrieť na tejto stránke.

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 4

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)