Sarajevo na jar už od 26€

Sarajevo rieka a most

Chvíľku trvalo novej linke z Budapešti do Sarajeva, kým skočila na nižšie ceny, no dnes to prišlo. Ak máte chuť navštíviť hlavné mesto Bosny a Hercegoviny, cena spiatočných leteniek začína na 26€ za spiatočný let.

Letí sa so spoločnosťou WizzAir a cena platí pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, cena pre vás začína na 44€ za spiatočný let. Zakúpiť si členstvo však vysoko odporúčame. Hlavne ak plánujete cestovať povedzme dvaja, zakúpenia členstva a kúpenie leteniek ako člen vás bude stáť menej ako keby ste členmi neboli. O Wizz Discount Club si môžete prečítať viac v našom článku. 

Dostupné sú aktuálna dva kratšie termíny. Jeden na apríl a druhý na máj 2017 – 17-21.4.2017 a 1-5.5.2017. Ak by ste chceli stráviť v Bosne viac času, využiť môžete napríklad termín 24.4-5.5.2017

Lety sú priame bez prestupov. Za najnižšiu cenu si so sebou môžete zobrať 1 kus príručnej batožiny s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Na tých pár dní to však úplne stačí.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Sarajevo
od 26€
1-5.máj 2017

Tip na ubytovanie

Apartment Beatiful View – apartmán s dobrou polohou kúsok od centra Sarajeva. Za 4 noci tu zaplatíte iba 76€ – 38€/osoba, 95€/osoba/noc. V cene máte aj Wi-Fi zdarma a využívať môžete napríklad aj gril. Zariadenie má výborné hodnotenie 9,1/10

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Sarajevo

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno