Ryanair

Budapešť Palermo 27€
Krakov Sevilla 34€
Bratislava Leeds 42€
Krakov Burgas 54€
Praha Krakov 36€
Budapešť Norimberg 27€
Viedeň Napoli 28€
Krakov Chania 123€
Budapešť Paphos 33€
Krakov Granadilla de Abona (Tenerife) 122€

Rezervujte si lacné letenky nízkonákladovej spoločnosti Ryanair jednoducho online. Na našej stránke prinášame prehľad najlacnejších leteniek, akcií a výpredajov. Stačí si vybrať, booknuť a zbaliť si batožinu.

Pozrite si aktuálne akcie a výpredaje Ryanair.

Pár praktických informácií by vám však mohlo pomôcť!

Letenky s Ryanarom nájdete z letísk v Bratislave, Budapešti, Brne, Prahy, Katowíc či Krakowa. Alebo si jenoducho pozrite aktuálne akciové letenky a vyberte si.

Nezabudnite si vziať správnu batožinu. Ryanair má svoje pravidlá. Viac o batožine Ryanair.

Chcete si pozrieť skúsenosti alebo akcie Ryanair? Pozrite si na našej stránke a podeľte sa o vašu skúsenosť: Skúsenosti, recenzie Ryanair.

Je to najväčšia letecká spoločnosť v Európe ale aj na svete čo sa počtu pasažierov za rok týka. Je to spoločnosť z Írska a jej typické farby sú biela, modrá a žltá.

Na Slovensku lieta z bratislavského letiska už do takmer 30 destinácií. V akciách sa dajú letenky zakúpiť už od 9€. Filozofia je ponúkať čo najlacnejšie letenky na úkor luxusu. Dôoležité je predsa prepraviť sa lacno. Navyše Ryanair najmä po Európe a 2-3 hodiny letu pasažieri väčšinou nepotrebujú LCD displej, občerstevnie a podobne. A ak hej, občerstevie sa dá na palube zakúpiť. 

Aj napriek lacnýmn letenkám dosahuje rekordné zisky. Na prepravu používa lietadlá Boeing.

Letenky si kupujete online a taktiež si robíte online check-in. Na letisku by bol za poplatok. 

 

 

BEZ KOMENTÁRA