Ryanair

Rezervujte si lacné letenky nízkonákladovej spoločnosti Ryanair jednoducho online. Na našej stránke prinášame prehľad najlacnejších leteniek, akcií a výpredajov. Stačí si vybrať, booknuť a zbaliť si batožinu.

Pozrite si aktuálne akcie a výpredaje Ryanair.

Pár praktických informácií by vám však mohlo pomôcť!

Letenky s Ryanarom nájdete z letísk v Bratislave, Budapešti, Brne, Prahy, Katowíc či Krakowa. Alebo si jenoducho pozrite aktuálne akciové letenky a vyberte si.

Nezabudnite si vziať správnu batožinu. Ryanair má svoje pravidlá. Viac o batožine Ryanair.

Chcete si pozrieť skúsenosti alebo akcie Ryanair? Pozrite si na našej stránke a podeľte sa o vašu skúsenosť: Skúsenosti, recenzie Ryanair.

Je to najväčšia letecká spoločnosť v Európe ale aj na svete čo sa počtu pasažierov za rok týka. Je to spoločnosť z Írska a jej typické farby sú biela, modrá a žltá.

Na Slovensku lieta z bratislavského letiska už do takmer 30 destinácií. V akciách sa dajú letenky zakúpiť už od 9€. Filozofia je ponúkať čo najlacnejšie letenky na úkor luxusu. Dôoležité je predsa prepraviť sa lacno. Navyše Ryanair najmä po Európe a 2-3 hodiny letu pasažieri väčšinou nepotrebujú LCD displej, občerstevnie a podobne. A ak hej, občerstevie sa dá na palube zakúpiť. 

Aj napriek lacnýmn letenkám dosahuje rekordné zisky. Na prepravu používa lietadlá Boeing.

Letenky si kupujete online a taktiež si robíte online check-in. Na letisku by bol za poplatok. 

Bratislava
Londýn
57€
Budapešť
Los Angeles
1619€
Viedeň
Agadir
77€
Budapešť
Edinburg
71€
Viedeň
Varna
47€
Krakov
Oslo
34€
Viedeň
Bukurešť
99€
Viedeň
Pula
47€
Viedeň
Paríž
129€
Viedeň
Male
899€