NOVINKA! Ryanair začal predávať letenky z Bratislavy do 4 ďalších destinácii

lietadlo Ryanair

O tom, že Ryanair pomaly spúšťa lety s prestupom sme vám už písali. Dnes na webe Ryanair-u pribudli 4 nové destinácie, do ktorých máme možnosť z Bratislavy letieť s prestupom v meste pri Miláne – v Bergame.Pôjde o populárne destinácie na juhu Európy – Valencia, Porto, Catania(Sicília) a Cagliari(Sardínia)

„Ryanair s potešením rozširuje svoju sieť prestupných spojení cez letisko Miláno-Bergamo a pridáva ďalších 25 liniek, vrátane destinácie Bratislava. Cestujúci na týchto linkách budú môcť v Miláne-Bergame pohodlne prestupovať cez neverejnú časť letiska bez toho, aby sa dostali do verejnej časti. Ich batožina bude zároveň prepravená až do cieľovej destinácie,“ vysvetlil obchodný riaditeľ Ryanairu David O’Brien.

„Pri príležitosti spustenia prestupných spojení dávame do predaja letenky už za 14,99 € pre lety v septembri a novembri, ktoré si možno rezervovať na www.ryanair.com do štvrtkovej polnoci,“ doplnil O’Brien.(ZDROJ)

Nám sa podarilo nájsť najlacnejšie letenky do Porta za 119€, do Cagliari na Sardíniu za 98€, do Valencie za 112€ či do Catanie na Sicíliu za 99€.

🎁 Tip na darček pre cestovateľa: Darčekový poukaz na letenky
 
[vc_btn title=“Prejsť na stránky Ryanair“ color=“warning“ size=“lg“ align=“center“ link=“url:https%3A%2F%2Fwww.ryanair.com%2Fgb%2Fen%2F||target:%20_blank|“]

 

letenky Portoletenky Cagliariletenky Valencialetenky Catania

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?