Ryanair pridáva 5 nových liniek s odletom z Prahy!

lietadlo Ryanair

Dnes Ryanair vydáva jednu novinku za druhou. Po oznámení dvoch nových letov z Bratislavy tu máme aj nové lety z českej metropoly. 

A že aj bratia Česi skutočne polepšia. Z Prahy sa začne lietať do Malagy(Španielsko), Bologne(Taliansko), Edinburghu(Veľká Británia), Budapešti(Maďarsko) a Eindhovenu(Holandsko).

Konkrétne v takýchto intervaloch:

Bologna(3x týždenne)

Malaga(3x týždenne)

Budapešť(5x týždenne)

Edinburgh(3x týždenne)

Eindhoven(denne)

Lietať sa začne od konca októbra 2017. Keď sa letenky dostanú do predaja, určite o tom dáme vedieť. 

„Těší nás, že můžeme zveřejnit svůj pražský letový řád pro zimní sezónu 2017, který je v naší historii zatím nejobsáhlejší a sestává z 8 nových linek do Barcelony, Boloně, Budapešti, Edinburku, Eindhovenu, Krakowa, Madridu a Malagy a nové zimní linky do Liverpolu. Díky nim do/z Prahy ročně přepravíme 1,1 miliónu cestujících a pomůžeme na Letišti Praha vytvořit 825* pracovních míst. Prodej letenek na nové spoje zahájíme během února. Zdvojnásobíme tak svůj pražský provoz a budeme i nadále podporovat růst cestovního ruchu a počtu pracovních míst, čímž dostojíme svým závazkům vůči Česku.“ – Kenny Jacobs, riaditeľ marketingu a predaja v Ryanair

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.