AKCIA Ryanair: 250 000 letov po Európe so zľavou 30%!

By: Juanedc - CC BY 2.0

Nie je tomu tak dávno, čo sme tu mali obrovský výpredaj 1 000 000 leteniek spoločnosti Ryanair za 9,99€. Dnes, po mesiaci tu máme ďalšiu veľkú zľavu, rozmermi síce nie tak obrovskú ako bola tá predchádzajúca, ale určite zaujímavú. 

Ryanair sa rozhodol zlacniť až 250 000 leteniek po Európe o skoro tretinu – 30%! Ak teda premýšľate nad výletmi po Európe, možno by ste mali konať práve teraz.

Zlacnené lety sú dostupné iba počas mesiacov október a november. Zľava bude dostupná iba dnes a zajtra, potom opäť ceny naskočia na štandardné hodnoty.

Vyjadrenie Robina Kielyho: “There's never been a better time to book a low fare getaway and we’re cutting fares by up to 30% on over 250,000 seats across our entire European network for travel in October and November. This amazing offer will end at midnight on Tuesday (26 July), so customers should log on quickly and bag a bargain break.”

Letenky rezervujte najlacnejšie priamo na stránkach Ryanair, prípadne ak uprednostňujete Pelikan, dostupné sú aj tu za o niečo vyššiu cenu.

Ako nájsť tie najlepšie ponuky? 

Je síce pekné, že má Ryanair akciu, avšak čo z toho, keď sa k tým ponukám neviete dostať? 

Ryanair ponúka jednu skvelú vec a to je vyhľadávač lacných leteniek. Prejdete naň, zvolíte si dátum v ktorom to má hľadať lety, maximálnu ceny, odletové miesto a na koľko dní chcete odcestovať a ono vám to nájde aktuálne ponuky podľa zadaných kritérii.

Vyhľadávač lacných leteniek s odletom: z Bratislavy, z Budapešti, z Krakowa, z Prahy, z Brna

letenky Ryanair

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?