QATAR AIRWAYS: Kilimanjaro za 479€

Tanzánia , Kilimanjaro , savana

Máš chuť spraviť si výlet do Tanzánie? A skôr ako let do Dar Es Salaam ti vyhovuje let na sever krajiny, ku bájnej hore Kilimanjaro? Spoločnosť Qatar Airways momentálne ponúka letenky už za 479€

Spomenúť určite treba, že Qatar Airways patrí k absolútnej špičke medzi leteckými spoločnosťami. Za rok 2015 bola vyhlásená ako najlepšia spoločnosť na svete, v roku 2016 sa umiestnila na druhom mieste.

Ak máte o letenky záujem, nemali by ste váhať príliš dlho. Dostupných je už len niekoľko posledných termínov za túto cenu na prelome marca a apríla 2017.

Prestupovať budete v Dohe + na ceste tam si spravíte zastávku na technický stop na Zanzibare.

Zobrať si so sebou môžete 1 kus príručnej batožiny a podpalubnú batožinu do 30kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Budapešť
Kilimanjaro
479€
marec – apríl 2017

Ubytovanie

Aj keď by ste si mohli povedať, že predsa Afrika by mala byť lacná, Tanzánia nie je zrovna low-cost destinácia. Preto si na to pripravte aj svoju peňaženku.

Ako je tomu však všade, dá sa tu cestovať za prijateľné peniaze aj pre nás Slovákov. Ubytovanie hľadajte napríklad na stránkach HotelsCombined.com so širokou ponukou zariadení či Airbnb.com, kde nájdete mnoho ponúk miestnych.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Kilimanjaro

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.