Priame jednosmerné letenky do Thajska a Vietnamu s cenami od 114€

Vietnam, ostrovy

Plánujete dlhšiu cestu po (juhovýchodnej) Ázii? Alebo len neviete kedy budeš cestovať naspäť na Slovensko? Hodiť by sa vám mohli lacné jednosmerné letenky. Aktuálne tu pre vás máme 2 tipy na lety z Varšavy do Thajska a Vietnamu za cenu len niečo viac ako 100€!

Thajsko je lacnejšie a letieť z hlavného mesta Poľska do Bangkoku môžete za 114€. Dostupný je jediný termín 18.marca 2017. Vietnam je potom o niečo drahší – no stále s výbornou cenou. Za jednosmerný let z Varšavy do Ho Chi Minh City 20.3.2017 zaplatíte iba 160€.

Predpokladáme, že letenky budú veľmi rýchlo vypredané. Preto ak máte záujem o ich kúpu, neváhajte príliš dlho. 

Lety sú bez prestupu. Poletíte so spoločnosťou LOT Polish Airlines. Zobrať si so sebou okrem 1 kusu príručnej batožiny môžete aj 1 podpalubnú batožinu s hmotnosťou do 23kg.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Varšava
Bangkok
114€
18.3.2017
Varšava
Ho Chi Minh City
160€
20.3.2017

Ubytovanie

V oboch spomenutých krajinách nájdete veľmi lacné ubytovanie. Pokojne je možné, že nájdete aj extrémne lacné ponuky s cenami od 3-6€/osoba/noc.

Hotely a hostely môžete vyhľadávať na HotelsCombined.com, kde nájdete ponuky z rôznych portálov ponúkajúcich rezerváciu ubytovania. Získate tak rýchly prehľad, kde je najvýhodnejšie dané ubytovacie zariadenie zarezervovať.

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com

letenky Bangkok

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno