POLSKIBUS: Cez leto do Poľska s lístkami už za 0,23€!

autobus PolskiBus

Klasická akcia autobusovej spoločnosti PolskiBus je späť! Ak máte chuť na spoznávanie Poľska, lístky na leto kúpite už za 0,23€/jednosmerný lístok či 0,46€/spiatočný lístok.

Zlacneniu však podľahlo len minimum termínov. Kým niečo nájdete, bude vám to slušnú chvíľku trvať + pravdepodobne budú tie najlacnejšie lístky veľmi rýchlo rozpredané. Odporúčame teda hneď ako si tento článok prečítate a budete mať o lístky záujem prejsť na stránky PolskiBus a prejsť si jednotlivé trasy.

Na svoje si prídu hlavne tí z vás, ktorí majú záujem aj o lacné jednosmerné lístky či už „z“ alebo „do“ Poľska.

Nižšie uvádzame jeden tip na spiatočný lístok z Viedne do Katovíc za 2 PLN v termíne 1-5.9.2017. V tom istom termíne môžete kúpiť lístok aj na trase Budapešť – Krakov či v termíne 1-4.9.2017 a trase Budapešť – Katovice. Všetky termíny sú v dobe zverejnenia článku dostupné za vyššie uvedenú sumu, no to sa môže veľmi rýchlo zmeniť.

Termíny za zlacnené ceny sú dostupné v rôznych dátumoch až do 5.9.2017. PolskiBus jazdí z Bratislavy, Budapešti, Viedne, Prahy a Brna. Po zadaní miesta odchodu na stránkach PolskiBus-u si môžete pozrieť cieľové destinácie, do ktorých PolskiBus z týchto miest jazdí(príklad TU)

viedeň - katovice PolskiBus

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.