POLSKIBUS: Cez leto do Poľska s lístkami už za 0,23€!

autobus PolskiBus

Klasická akcia autobusovej spoločnosti PolskiBus je späť! Ak máte chuť na spoznávanie Poľska, lístky na leto kúpite už za 0,23€/jednosmerný lístok či 0,46€/spiatočný lístok.

Zlacneniu však podľahlo len minimum termínov. Kým niečo nájdete, bude vám to slušnú chvíľku trvať + pravdepodobne budú tie najlacnejšie lístky veľmi rýchlo rozpredané. Odporúčame teda hneď ako si tento článok prečítate a budete mať o lístky záujem prejsť na stránky PolskiBus a prejsť si jednotlivé trasy.

Na svoje si prídu hlavne tí z vás, ktorí majú záujem aj o lacné jednosmerné lístky či už „z“ alebo „do“ Poľska.

Nižšie uvádzame jeden tip na spiatočný lístok z Viedne do Katovíc za 2 PLN v termíne 1-5.9.2017. V tom istom termíne môžete kúpiť lístok aj na trase Budapešť – Krakov či v termíne 1-4.9.2017 a trase Budapešť – Katovice. Všetky termíny sú v dobe zverejnenia článku dostupné za vyššie uvedenú sumu, no to sa môže veľmi rýchlo zmeniť.

Termíny za zlacnené ceny sú dostupné v rôznych dátumoch až do 5.9.2017. PolskiBus jazdí z Bratislavy, Budapešti, Viedne, Prahy a Brna. Po zadaní miesta odchodu na stránkach PolskiBus-u si môžete pozrieť cieľové destinácie, do ktorých PolskiBus z týchto miest jazdí(príklad TU)

[vc_btn title=“Prejsť na stránky PolskiBus“ color=“warning“ size=“lg“ align=“center“ link=“url:http%3A%2F%2Fwww.polskibus.com%2FPL%2Findex.htm||target:%20_blank|“]

viedeň - katovice PolskiBus

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?