POBALTIE z Bratislavy – augustové letenky za 30€!

Kaunas, Litva

Augustové spoznávanie Pobaltia! Máme tu pre vás tip na lacné letenky z Bratislavy na august už za 30€ za let tam aj naspäť dohromady!

Najlacnejšie letenky sú dostupné napríklad na termín 10-17.08.2024. V sobotu z Bratislavy odletíte a o 7 dní neskôr v sobotu priletíte naspäť.

Ideálne požičať si auto a prejsť si Litvu, prípadne aj Lotyšsko či Estónsko na vlastnú päsť.

Iné možnosti letov si môžete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kaunas
30€
napr. 10-17.08.2024

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

Požičanie auta

V termíne 10-17.08.2024 si viete požičať auto od 242€. To pri dvojici vychádza na 121,00€/osoba, 17,29€/osoba/deň. Pri štvorici 60,50€/osoba, 8,64€/osoba/deň. Ak by ste nad požičaním uvažovali, porovnanie cien jednotlivých autopožičovní na letisku si môžete pozrieť na tejto stránke

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 4.2 / 5. Počítadlo: 6

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?