POBALTIE – jarný výlet s odletom z Bratislavy a návratom do Viedne za 31€!

Tallinn, Vilnius, Riga

Čo tak si začiatkom jari spraviť výlet do Pobaltia a využiť novú linku z Bratislavy do Litvy? Máme tu pre vás tip na letenky z Bratislavy do mesta Kaunas s návratom z Estónska do Viedne za 31€!

Letí sa na 7 dní v termíne 27.3.-3.4.2023. No ak by ste chceli letieť na kratší/dlhší výlet, dá sa to upraviť a cena bude podobná(v nižších dvojciferných sumách). Rovnako sa to prípadne dá skombinovať s návratom už z Rigy.

Na ten týždeň si odporúčame požičať auto. Ceny začínajú na 394€ za požičanie auta na týždeň s tým, že si auto zoberiete na letisku v Kaunase a vrátite ho v Tallinne. To pri štvorici vychádza na 99€/osoba, 14€/osoba/deň. A môžete si prejsť celé Pobaltie priamo podľa vašich predstáv. Ponuku autopožičovní si viete pozrieť na tejto stránke.

V cene máte možnosť zobrať si menšiu príručnú batožinu s rozmermi 40x25x20cm. Ďalšia sa dá samozrejme v prípade potreby doplatiť(ďalšia väčšia príručná batožina zakúpením priority boarding, prípadne podpalubná batožina).

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Kaunas(Litva)
10€
27.3.2023
Tallinn(Estónsko)
Viedeň
21€
3.4.2023

Kde hľadať lacné ubytovanie?

Z vlastnej skúsenosti vieme odporučiť portály – Trivago.co.uk či Booking.comTrivago na nájdenie najlepšej ceny medzi rezervačnými webmi. Ak nikde nie je nejaká špeciálna zľava, tak väčšinou rezervujeme potom priamo cez Booking. Alternatívne na ponuky miestnych môžete skúsiť aj Airbnb.com

POBALTIE - jarný výlet s odletom z Bratislavy a návratom do Viedne za 31€!POBALTIE - jarný výlet s odletom z Bratislavy a návratom do Viedne za 31€!

Pred cestou si prečítajte aj:

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 5 / 5. Počítadlo: 2

Zatiaľ neohodnotené.

Keďže sa vám článok pačil...

Sledujte nás aj na sociálnych sieťach

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?