PELOPONÉZ počas jesene s letenkami za 40€!

Grécko nie je len o plážach, mori, slnku a dovolenkovaní. Ak vás táto krajina zaujíma a chceli by ste sa vydať napríklad na spoznávanie Peloponéz-u, máme tu pre vás TIP na letenky.

Spoločnosť Laudamotion momentálne ponúka letenky z Viedne do Kalamaty za úplne parádnu cenu 40€ za let tam aj naspäť dokopy.

Avšak pozor. Dostupný je iba jediný termín počas októbra – 15-22.10.2018. 

Na výletovanie je to však stále veľmi dobré obdobie. Teploty sú tu okolo 20°C – takže ani veľké teplo ani zima.

V cene máte možnosť zobrať si so sebou batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg(tú vám odoberú pred vstupom do lietadla a umiestnia do podpalubia – musí však splňovať všetky podmienky, ktoré musí spĺňať aj príručná batožina.) + 1 menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Viedeň
Kalamata
40€
napr. 15-22.10.2018

Koľko stojí prenájom auta?

V uvedenom termíne 15-22.10.2018 začínajú napríklad ceny za prenájom auta na 94€. Ak sa vydáte na výlet vo dvojici či štvorici tak to nevychádza na osbu tak draho.

Celú ponuku si môžete pozrieť napríklad na webe Rental Cars , kde sa nachádzajú ponuky väčšiny autopožičovní a ide taktiež o jedného z najväčších online sprostredkovateľov vôbec.

Kde hľadať ubytovanie?

Pri výlete na Peloponéz asi každý z vás pôjde niekam inam. Preto vám dávať ku každému tip na ubytko nie je asi príliš efektívne.

Ak by ste však chceli byť ubytovaní v Kalamte, skúste Serenity and Relaxing Studios – pekné ubytko priamo v Kalamate, pri ktorom za 7 nocí zaplatíte ako dvojica 275€ – 137,5€/osoba, 19,4€/osoba/noc.

Prípadne ubytko na Peloponéze môžete hľadať na tejto stránke.

letenky z Viedne do Kalamaty

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?