PARÍŽ v lete s odletom z Bratislavy za 54€!

Máte chuť spoznať jedno z najobľúbenejších miest Európy? Francúzsky Paríž? Dnes sa nám zlacnili letenky Ryanair-u z Bratislavy do Paríža aj na leto 2018! Za spiatočnú letenku zaplatíte iba 54€!

Za najnižšiu sumu je dostupný jediný termín na konci júna – 26-30.6.2018. Vysoko odporúčame v prípade záujmu rezervovať hneď! Letenky za najnižšiu sumu sa môžu veľmi rýchlo vypredať.

Upozorňujeme, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré je od samotného centra Paríža ešte dobrý kúsok. Rátajte že za lístok z letiska a naň zaplatíte dokopy ešte 15-30€!

Vo všetkých prípadoch si so sebou môžete bez príplatku zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou do 10kg, ktorú vám pri bráne uložia do podpalubia a na palubu si so sebou môžete zobrať menšiu tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Bratislava
Paríž Beauvais
54€
26-30.6.2018

Tip na ubytovanie

Izba cez Airbnb.com – lacná možnosť ako sa ubytovať priamo v centre Paríža. Za 4 noci zaplatíte ako dvojica 199€ – 99,5€/osoba, 24,875€/osoba/noc.

TIP: Ak na Airbnb ešte nie ste, spravte si registráciu cez tento odkaz a získate vstupný bonus 15-30€ úplne zadarmo!

Kompletná ponuka ubytovania – Booking.com / Airbnb.com

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.