Paríž počas leta už od 43€!

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Navštívte počas leta Paríž a za letenky zaplatíte iba 43€! To je aktuálna ponuka nízkonákladovej maďarskej spoločnosti WizzAir, ktorá určite stojí za zváženie.

Navyše, ak ste dali na naše odporúčania a počas posledného roka ste si zakúpili členstvo vo Wizz Discount Club, vy za letenky zaplatíte ešte menej. Najlacnejšie už od 23€ za spiatočný let, čo je počas letných prázdnin naozaj skvelá suma. Členstvo stojí 30€/rok, môže si ho zakúpiť úplne každý a získate ním slušné zľavy na letenky WizzAir pre vás a vášho spolucestujúceho. 

Ponuka poteší predovšetkým obyvateľov východného a severného Slovenska, keďže odlet je naplánovaný z poľských Katovíc. Letí sa na letisko Paris Beauvais Airport, ktoré je vzdialené okolo 80km od centra Paríža, s čím treba pri plánovaní cesty rátať. Určite si prečítajte aj náš článok, v ktorom píšeme o tom ako sa dostať z jednotlivých parížskych letísk do centra:
https://www.letenkyzababku.sk/ako-sa-dostat-z-letiska-v-parizi/

V cene základnej letenky spoločnosti WizzAir máte iba cestovanie s príručnou batožinou s maximálnymi rozmermi 42x35x20cm a hmotnosťou 10 kg, čo by však na krátky výlet do Paríža malo bez problémov stačiť.

Ak vám Katovice nevyhovujú, do 100€ za spiatočný let sa viete dostať aj pri odlete z Budapešti. Pri odlete z Bratislavy so spoločnosťou Ryanair sa dokonca viete dostať na cenu okolo 50€!


Letenky do Paríža so spoločnosťou WizzAir

 Odlet: Katovice|  Termín: 14-17.august |  Cena: 43€

Rezervovať

Letenky do Paríža so spoločnosťou Ryanair

 Odlet: Bratislava|  Termín: 23-25.august |  Cena: 51€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine


Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Paríž

Paríž počas leta už od 43€!
5 (100%) 1 vote

BEZ KOMENTÁRA

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.