Paríž počas leta už od 43€!

By: Moyan Brenn - CC BY 2.0

Navštívte počas leta Paríž a za letenky zaplatíte iba 43€! To je aktuálna ponuka nízkonákladovej maďarskej spoločnosti WizzAir, ktorá určite stojí za zváženie.

Navyše, ak ste dali na naše odporúčania a počas posledného roka ste si zakúpili členstvo vo Wizz Discount Club, vy za letenky zaplatíte ešte menej. Najlacnejšie už od 23€ za spiatočný let, čo je počas letných prázdnin naozaj skvelá suma. Členstvo stojí 30€/rok, môže si ho zakúpiť úplne každý a získate ním slušné zľavy na letenky WizzAir pre vás a vášho spolucestujúceho. 

Ponuka poteší predovšetkým obyvateľov východného a severného Slovenska, keďže odlet je naplánovaný z poľských Katovíc. Letí sa na letisko Paris Beauvais Airport, ktoré je vzdialené okolo 80km od centra Paríža, s čím treba pri plánovaní cesty rátať. Určite si prečítajte aj náš článok, v ktorom píšeme o tom ako sa dostať z jednotlivých parížskych letísk do centra:
https://www.letenkyzababku.sk/ako-sa-dostat-z-letiska-v-parizi/

V cene základnej letenky spoločnosti WizzAir máte iba cestovanie s príručnou batožinou s maximálnymi rozmermi 42x35x20cm a hmotnosťou 10 kg, čo by však na krátky výlet do Paríža malo bez problémov stačiť.

Ak vám Katovice nevyhovujú, do 100€ za spiatočný let sa viete dostať aj pri odlete z Budapešti. Pri odlete z Bratislavy so spoločnosťou Ryanair sa dokonca viete dostať na cenu okolo 50€!


Letenky do Paríža so spoločnosťou WizzAir

 Odlet: Katovice|  Termín: 14-17.august |  Cena: 43€

Rezervovať

Letenky do Paríža so spoločnosťou Ryanair

 Odlet: Bratislava|  Termín: 23-25.august |  Cena: 51€

Rezervovať Rezervovať cez Pelikan.sk v slovenčine


Ubytovanie

Lacné letenky máte, ale kde zarezervovať lacné ubytovanie? Nie je to nič náročné. Stačí využiť jednu z nasledujúcich stránok:

Booking.com – obrovské množstvo ubytovacích zariadení, výhodné ceny, časté zľavy. Portál s dlhoročnou históriou, jedna z prvých volieb väčšiny cestovateľov.

Airbnb – ponuka ubytovania priamo od ľudí v jednotlivých krajinách

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.