PARÍŽ ešte lacnejšie – letenky dostupné už od 20€!

Paríž , eiffelova veža

V posledných týždňoch sme pár krát spomenuli Paríž – hlavne pri odlete z Bratislavy. Dnes tu máme letenky pre tých z vás, ktorí bývajú skôr na severe či východe Slovenska a odlet z Katovíc je pre vás prijateľnejší.

Spoločnosť WizzAir totiž ponúka za atraktívne ceny letenky do francúzskeho hlavného mesta, pričom ceny začínajú už na 20€ za spiatočný let!

Za takúto cenu máte možnosť letieť ak ste členmi Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, letenky kúpite za 35€. Odporúčame si však členstvo kúpiť za 30€/rok pre dvojicu. Už len pri tejto ponuke vás to bude stáť rovnako ako keby ste si členstvo nekúpili a letenky kúpili ako nečlenovia a nebudúce budete môcť kupovať letenky WizzAir-u taktiež za akciovú cenu.

Z kratších termínov sú za najnižšie ceny dostupné 2 – jeden októbrový 14-18.10.2017 a jeden septembrový – 17-20.9.2017

Ako vždy upozorňujeme, že sa letí na letisko Paris Beauvais, ktoré sa nachádza ešte dobrý kúsok od samotného Paríža. Lietajú sem nízkonákladové spoločnosti, aby mohli poskytnúť takto nízku cenu letov. Do Paríža a naspäť vás to ešte bude stáť dvojcifernú sumu, s ktorou treba rátať. 

Zobrať si so sebou môžete 1 príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm s hmotnosťou do 10kg. Na tých pár dní sa do toho pobaliť dá.

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Paríž
od 20€
14-18.10.2017

Tip na ubytovanie

Ponuka na Airbnb.com – v širšom centre Paríža nájdete viaceré ponuky za prijateľné ceny. Pri tejto vás izba pre dvoch na 4 noci bude stáť 180€ – 90€/osoba, 22,5€/osoba/noc

A ak na Airbnb ešte nie si, urob tak cez tento odkaz – získaš vstupný bonus 15-30€ a ubytovanie ťa bude stáť ešte menej! 

Kompletná ponuka ubytovania – HotelsCombined.com / Airbnb.com

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

Avatar
Lietam po svete "za babku" a zdieľam s vami tipy, aby ste "za babku" lietali aj vy :)

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.