4 dni v Paríži s letenkami a ubytovaním za 79€

Paríž , eiffelova veža

Paríž je spolu s Londýnom asi najikonickejším mestom Európy. Prekvapte svoju polovičku a pozvite ju na výlet do romantického Paríža. Máme tu pre vás letenky, pri ktorých za spiatočný let zaplatíte iba 19€!

Letí sa so spoločnosťou WizzAir s odletom z Katovíc. Ak si aktuálne hovoríte – „to bude opäť len pre členov Wizz Discount Club“, tak tento raz nie. Cena platí či členmi Wizz Discount Club ste či nie. 

Pre všetkých je však dostupný iba jediný januárový termín s odletom 11.1.2017 a letom späť 15.1.2017. S rezerváciou sa teda poponáhľajte.

Letí sa na letisko Beauvais Airport, ktoré je od mesta pomerne dosť vzdialené. Treba rátať aj s nákladmi na dopravu z/na letisko. Je to však viac menej fixný náklad, ktorý budete mať pri lete s každou nízkonákladovkou za nízku sumu.

Lety sú priame a spoločnosť vám umožňuje zobrať si so sebou iba príručnú batožinu s rozmermi 42x32x25cm a hmotnosťou 10kg. Nie je to veľká taška, každopádne na pár dní vám toho ani veľa netreba. 

Z
Do
Cena
Dátum
Rezervácia
Katovice
Paríž
19€
11-15.1.2017

Tip na ubytovanie

Ak pôjdete čisto po cene, veľmi dobre vychádza táto ponuka pri ubytovaní u miestnych na Airbnb.com – za 4 noci za izbu pre dvoch zaplatíte iba 120€ – 60€/osoba.

Ak by ste radi boli viac v centre, pri tejto ponuke je cena 185€ na 4 noci.

V prípade, že uprednostňujete klasické ubytovacie zariadenie, odporúčame využiť hotel Royal Aboukir Paris, ktorý má výbornú polohu a za 4 noci tu zaplatíte 236€ – 118€/osoba.

Kompletná ponuka ubytovania – Airbnb.com / Booking.com

letenky Paríž

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?