Orlando + Londýn s letenkami za 361€!

horská dráha v Orlande
By: Jeff Kays - CC BY 2.0

Mesto Orlando patrí celosvetovo k jednému z hlavných symbolov zábavného priemyslu. Nájdete tú množstvo zábavných parkov od svetu Walta Disneyho, cez Legoland po „Universal's Islands of Adventure“ pre milovníkov horských dráh či Harryho Pottera. A verte, že to nie je všetko čo v Orlande či v jeho okolí nájdete. 

A ak si nemáte problém výlet do Orlanda spojiť s návštevou Londýna, máme tu pre vás ponuku, kedy za letenky zaplatíte spolu iba výborných 361€! 

Lacné letenky do Orlanda ponúka spoločnosť Thomson Airways lietajúca v tomto prípade z londýnskeho letiska Stansted. Spiatočné letenky Londýn – Orlando u nich kúpite už od 286€. Dostupné sú v dvoch termínoch:

28.5-18.6.2016(posledné 2 voľné miesta)
15.6.-29.6.2016

Za najnižšiu cenu si však so sebou môžete zobrať iba príručnú batožinu s maximálnou hmotnosťou 5kg a rozmermi 55x40x20cm

Ideálne predovšetkým pre tých z vás, ktorí nemajú problém vycestovať do sveta naľahko. Dodatočná podpalubná batožina sa dá však dokúpiť. 

Do Londýna sa dostanete pomerne jednoducho a lacno so spoločnosťou Ryanair, ktorá ponúka lety priamo z Bratislavy. Spoj ku druhému spomenutému termínu vás bude stáť 75€ pričom ide opäť o cenu, pri ktorej máte možnosť cestovať iba s príručnou batožinou – pri Ryanair s maximálne 10 kg a rozmermi 55x40x20cm. Viac o batožine u Ryanair píšeme tu

Rezervovať

Londýn(Stansted) - Orlando od 286€(15.6.-29.6.2016)

Rezervovať

Bratislava - Londýn(Stansted) za 75€(14.6-2.7.2016)

Ubytovanie

Keď už máte letenky, treba nájsť vhodné a najlepšie rovnako lacné ubytovanie. Na jednej z nasledujúcich stránok by sa tak celkom určite malo stať: 

Booking.com – stránky Booking.com by mali byť jednou z prvých možností po ktorej siahnete, keď sa rozhodnete hľadať lacné ubytovanie. Obrovská ponuka, časté zľavy, pri mnohých zariadeniach storno zdarma či platba až na mieste. Stačí si len vybrať.

Airbnb – inou možnosťou je portál Airbnb, kde sa môžu zaregistrovať jednotliví vlastníci rôznych bytov, apartmánov či zariadení v jednotlivých krajinách a ponúknuť ich cestovateľom z celého sveta. 

letenky Orlando

Ako sa ti páčil tento článok?

Klikni na hviezdu a ohodnoť:

Priemerné hodnotenie 0 / 5. Počítadlo: 0

Zatiaľ neohodnotené.

Mrzí nás, že sa vám článok nepáčil

Poďme sa zlepšiť!

Poviete nám, čo bolo zle?

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Prosím vložte svoj komentár
Prosím tu vložte meno